Bitva o Falklandy aneb jak jsem vyhrál válku (1992) (TV film)

Jako mladej pankáč sem zaznamenal,jak anglický pankáči proti tý válce ohromně protestujou a nějak sem nevěděl proč.Tak to tak nějak nevim furt.LET'S START A WAR,SAID MAGGIE ONE DAY,povídali EXPLOITED.

Nepřemožitelný Ali (2007)

No,s Indiana Jonesem to nemá společného ani zbla.Ale když na to kouknete jako na romantický film ála Tři mušketýři,tak to vlastně neni vůbec tak špatné.A Ali bej je opravdu charismatická persona!

Stáhni mě do pekla (2009)

Sešívačkou,bruslí a kovadlinou.To sou panečku nástroje!Ovšem na pani co ti daruje Knoflík sou úplně k hovnu!!A vymítač démonů,co se menuje Miloš?Toho sem vodepsal,hned jak se objevil.Akorát sem byl natěšenej na výlet do lesní chaty v Santa Barbaře,tam mohla být ještě legranda..baf,Baf,BAF,zkrátka ZÁBAFA!!!

Battlestar Galactica (2003) (TV film)

Tak nějak jsem vůbec nepochopil,proč nějací roboti,kteří si,ještě ke všemu,můžou skákat nekonečnem,kam se jim zachce,se musí štengrovat zrovna do lidí?No budiž jim přáno,asi jsou na ně nějak nasraní.Vždycky mě uklidní/vyděsí,když vidím,že hulí a chlastá se i na vesmírné lodi v budoucnosti.Kam ten svět spěje?Nikam,a to teprve hledají zemi!

3000 mil na útěku (2001)

Příprava jak z Dannyho parťáků se zvrhne v Bonnie a Clyde,zlatý parabelly,dvouzásobníkový sapíky,do toho dvojníci dvacet let mrtvýho tlusťocha,Kurt je stejně Jeho,minimálně ,mladší brácha,mydlení se hlava,nehlava,děti,ženy,když sou marný,musí dostat co si zaslouží!A My way na závěr,já jsem spokojen!ELVIS LIVE!!

Quantum of Solace (2008)

Jedna hvězda za scénu v opeře,jedna za starou vylítanou dakotu a jedna za hození kámoše do koše.A jedna za to,že se zas objevila pořádná temná tajná organizace,která nutí lidi chlastat tím,že jim ukradne vodu!A jestli v dalším Bondovi řekne někdo slovo "VESPER!",tak vypustim BLOFELDA,sakra!

Star Trek (2009)

Šel jsem na Star trek,abych spatřil porod v raketoplánu,souboj s mečem(velká škoda,že alespoň trochen nezablikal),hlavního padoucha,kterej se nejmenoval Vader,nebo alespoň nebyl tak červenej,nějakýho malýho pitomu,kterej nebyl chlupatej a zamilovanýho bezcitnýho pana Spocka.Takže sem z toho jaksi mimoy.Nimoy,zaplať Klingon za něj,chlapce starýho.MAKE TREK,NOT WARS.

Agent 117 (2006)

Po ulici štrádujou tři slepci.A,ejhle,najednou začnou střílet jako vzteklí!Takhle začíná Dr.No.A další finty následují ve všech 007 filmech.Jak se na to dá udělat dobrá parodie?Na parodii?Jděte někam!Agent 117 je zkrátka agent s povolením zabíjet slepicemi.A klidně by to zmáknul i v Acapulcu!

Tajemná řeka (2003)

Velmi temný film,možná se spíš měl jmenovat Temná řeka.Eastwoodovo oblíbené téma"spravedlnost do vlastních rukou".Tady se poněkud mine cílem..Tak od půlky jsem začínal chtít,aby se "jasný "pachatel stal opravdovým,možná by to bylo zajímavé!Každý si neseme svůj kříž,ale v případě Jimmyho to vypadá,že pouze vytetovaný na zádech,zas tak moc si ze svého"přehmatu"nedělá.

Dracula 3000 (2004) (TV film)

Velice vybraná posádka vesmírné lodi se pokouší vyrovnat s nálezem pochybných rakví,z nichž některé obsahují upíry.Velitel se,úplnou náhodou jmenuje Van Helsing ,a na palubě se nachází jediné nesyntetické dřevo vhodné k anihilaci nemrtvých v podobě tága na kulečník.Bohužel posádka není protřelá léty lety Červeným trpaslíkem a potupně hyne ve slunci..Long live the Vampires!