Dennis - postrach okolí (1993)

Čtyři hvězdy. Možná přehnané... ALE, vždy, kžyž na něj narazím, projede mnou nostalgie, kdy jsem seděla v teplácích na gauči a koukala na skvělého Denise. U scény se žvýkačkami místo zubů se směju doteď :-)

Katka (2009)

Katky a ani jiných podobných mi není a nebude líto. Bohužel. Po celý čas filmu mi z ní bylo špatně. Hodnotím pěti hvězdami, protože jsem v životě neviděla podobný lepší dokument ani film, který by reálně ukazoval, co s vámi drogy udělají a jakým lidským odpadem se můžete stát.

Sex ve městě 2 (2010) odpad!

No to snad ne. Víc jak 2 hodiny koukat na 4 americké pipky, které maji to, na co si vzpomenou a řeší malicherné problémy? Co si má vlastně "normální" člověk po zhlédnutí myslet? Já jsem si potom myslela, že jsem hooodně nad věcí a za to děkuji :-)

V řetězech (2006)

Celé to bylo tak absurdní, až jsem tomu uvěřila. Samuel L. Jackson byl skvělej, Christina taky a Justýn, no, jak se to veme, aspoň se na něj dalo koukat, když už nic :-) 5/10.

Čekání na zázrak (2009)

Celkově se mi film moc líbil, hlavně Eddie :-) Ale po téměř celou dobu filmu jsem měla pocit, že už jsem ho viděla. jednotlivé scény mi připomínaly nějaké různé filmy, ale nemohla jsem si vzpomenout... takové Déjá vu. A že tam hrál Patrick Swayze???? Proboha, kde :D to jsem se dověděla, až tady.

Antikrist (2009)

Antichrist. Určitě není pro kdejakého diváka. Člověk slabší povahy, má co dělat, aby zvládl některé Tierovy sadistické scény. Stříhání klitorisu, to je absolutní sadismus. A co vrtání do nohy? Nebo rána dřevem do rozkroku. Se divím, že se z toho ten chlap vůbec dostal a byl schopen se plazit lesem, schovat se v noře, pak zase zpátky....... Hned začátek filmu byl pro mě hodně, wow, jak to říct, ne kvůli tomu dítěti, samozřejmě, bylo my ho líto, ale bylo to v něčem jiném, co nedokážu popsat... Prostě pár minut užasné atmosféry (do toho ta skvělá hudba), ve které byla láska v hlavní roli. Nemyslím slovem "láska" sex, ale prostě čistou lásku, kterou jsem v tom začátku vnímala. Ve zbytku filmu, ale už ne.... Pak najednou konec a je tu úplný opak. Bolest a smutek v každém kousíčku obrazu. Vizuální tajemno. Dále pak příroda. Někdo 3. v pozadí, i když tenhle film bravůrně zvládli jen 2 herci. Příroda a člověk. Člověk v poslední době zapoměl, kde byly jeho začátky a kde hledal oporu, zdoje a sílu. Možná kecám kraviny... Ale co když...? Lars von Tier nám jen prostě ukázal přirozenost člověka. Vyhrocená situace, smutek, žal a bolest je jen spouštěčem toho, co v člověku opravdu je. Tvář, kterou si žádá společnost je pryč. Je zde ten "starý člověk". Jední ho odsoudí, protože nedokáží příjmout sami sebe, někteří se v něm vidí :-) Antichrist vás totálně vysaje.

Queen ve Wembley (1986) (koncert)

"Zlato, a je na to Wembley dost velký?" Bože jak já toho chlapa žeru. Lidi tam polije pivem, nic, řekne Fuck you. Lidi řvou, jsou v extázi. Tohle je nejlepší koncert Queen!!!

Nelítostný souboj (1995)

Jsem v úžasu ještě teď. Klasické akční drama se skvělým obsazením. Do toho ta skvělá hudba. Geniální scéna, kde je De Niro s kumpány a něco si ukazují, Al Pacino zatím na střeše s policisty, potom řeší na co se tak dívali a Al Pacino po natahování řekne - " na nás".

The Queen Phenomenon (1995) (TV film)

Vítám vše, co je o Queen. Jako jejich věrný fanoušek, proto omlouvám, že dokument nebyl delší :-)