Vražedné vody (2006) (TV film)

Jelikož mám filmy s vodními obludami rád tak byli Vražedné vody skoro povinnost. Bohužel se nejedná o horor, ale něco jako dobrodržně akční film. Nechybí sice ani sexy profesorka, klaďas s nevyřízenými účty, ani kvalitní záporák a i obluda se dostavila, ale u filmu jsem se dost nudil a atmosféra nulová. Rozhodoval jsem mezi 1 a 2 hvězdami, ale dávám dvě protože mám pro tyhle filmy slabost. 35 %

Bytost (1982)

Hustá duchařina, podle mého názoru lepší než Poltergeist a podobné duchařiny. Punc skutečné události dodává filmu ještě větší šmrnc. Kvalitní film s mrazivou atmosférou. 85 %

Beetlejuice (1988)

Když jsem film viděl poprvé byl jsem malý a udělal na mě dobrý dojem, příšery, záhrobí, sranda, to všechno mě bralo. Nedávno jsem na něj koukal znova a kouzlo vyprchalo, nicméně z nostalgie a snad i trošku ze šíleného průběhu téhle hororové komedie, dávám 3 hvězdy. 55 %

Armáda temnot (1992)

Být tohle označené jako komedie, získalo by to snad 5 hvězd, a nemít to nic společného s Evil Dead. A to je problém, je tam legrace, fakt jsem se bavil, suprový kostlivci a tak, ale čekal jsem něco jiného, něco jako horor a o tom bohužel nemůže být řeč. Když jsem film viděl poprvé nudil jsem se a žasl kam se poděl horor. Pak jsem se uklidnil a pustil znova a tentokrát jsem se už bavil dobře. Nicméně i přes to se pro mě jedná o velké zklamání. 55 %

13 duchů (2001)

Nic moc, ale možná je to jen má chyba, čekal jsem trochu víc po shlédnutí traileru. Takový průměrný, spíš podprůměrný film s krvelačnými duchy. 40 %

2001 maniaků (2005)

Slabota, nechápu proč se Robert Englund nechal přemluvit k účinkování v téhle slátanině. Bezduchá vyvražďovačka bez nápadu není horor a ani komedie to není protože jsem se nesmál snad ani jednou. Úplně zbytečný film, co nic nedá a ani nepobaví. 25 %

Věc (1982)

Hustá atmosféra, přiměřená akce, neznámé nebezpečí, odlehlé místo v nehostinné pustině, všudypřítomná nedůvěra a strach ... To a mnohem víc dělají z filmu opravdu děsivý horor se vším všudy. 100 %

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Dokonalý film, drsný hlášky, drsný akce a vše s takovou ironií a nadsázkou. I přes poměrně dlouhou stopáž film krásně ubíhal, rozhodně jsem se nenudil a nakonci jsem měl pocit, že být to o hodinu delší, vůbec bych se nezlobil :-) . Perfektní kultovní film. 96 %

Hostel (2005)

Perfektní ukázka toho, že ani litry krve a hromada brutality nejsou zárukou dobrého hororu. Dvě hvězdy snad jen za to že jsem neusnul. 20 %