Exit Humanity (2011)

Chvíli jsem váhal po přečtení některých recenzí, zda bych se na film měl vůbec dívat. Nicméně jsem to zkusil a rozhodně jsem nebyl zklamán, ba přímo naopak. Je to hodně inovativní, hodně emocionální, hodně jiné a hlavně hodně dobré. Ačkoliv téma je už 100x ohrané, tenhle styl zpracování je opravdu bomba. Líbili se mi i animované vsuvky, opravdu zajímavé zpracování. Celkově bych filmu vytkl snad jen některé malinko slabší masky a konec, který byl tak trochu neukončený. Jinak pecka. 92 %

Muži, co zírají na kozy (2009)

Celkem zajímavá a vtipná komedie s poměrně zajímavým rozuzlením, ale že bych se smál od ucha k uchu to ne. Spíš jsem občas žasl nad naprosto nečekanými a šílenými scénami s otevřenou pusou a občas se pousmál. Musím vyzdvihnout herecké výkony, zvlášť George Clooney byl opravdu výborný, bohužel celkové pojetí filmu jeho snažení trochu zabíjí a ve finále se jedná spíš o nudnější komedii, pokud na film nahlížím jen jako na komedii. Jinak se mi film líbil, hlavně i pro poměrně neotřelé téma. 65 %

Volání o pomoc (2007)

Úžasné psychologické drama o člověku který si prožil velkou tragédii a snaží se jí vytěsnit ze svého života a jeho dávném příteli, který se mu snaží pomoc a oživí bolestné vzpomínky ... 100 % uvěřitelné herecké výkony a úžasná atmosféra filmu. 90 %

Abraham Lincoln vs. Zombies (2012) odpad!

Tak nevím koho proboho živého mohlo napadnout něco takového. Vždyť to už rovnou můžou udělat třeba Václav Klaus vs. vlkodlak ... kam na tyhle nápady chodí ... Masky na obstojné úrovni jsou bohužel jediným pozitivem filmu ... jinak herci nesympatičtí, moc jsem jim jejich "výkony" nevěřil, podivné digitální efekty, dost ujetý příběh a samozřejmně celá škála logických kiksů, jako třeba střelba z perkusní pušky jako z opakovačky, nebo to sjíždení lana na konci filmu taky nemělo chybu ... jeden konec uvázán na stromě, druhý na vybuchující budově a přes to všechno lano zůstalo napnuté. No a vystřelovací kapesní kosa nemá obdoby. I Luk Skywalker by záviděl a vzdal se svého meče, protože tohle nemá jen tak někdo. To má jen Abraham Lincoln ... 11 %

Legie mrtvých (2005) odpad!

To je zas jednou dílko. Příběh děsně profláklej, plný klišé a hlavně nudy. Kněžka byla k smíchu, stejně jako její "nemrtví" ochránci. Digitální efekty jsou na dost slabé úrovni, ale to je u filmu dané kategirie standard. Někomu by se to snad mohlo i líbit, mě ale opravdu ne. Filmem jsem se prozíval a největší výhra byla to, že jsem neusnul. 7 %

Klauni zabijáci (1988)

Celkem vtipná hororová komedie o vetřelcích z vesmíru co vypadají jako klauni a létají v cirkusovém stanu. Zpracování je na dobré úrovni, celkem i s nápadem. Bohužel je ve filmu pár hlušších míst, ale i tak se dá. Některé charaktery postav byli na ránu, ale to je v rámci filmu v pořádku. Celkem jsem se bavil, ale určitě jsem se nebál. 65 %

Loch-ness teror (2008) (TV film) odpad!

Jediná pozitivní věc na filmu byli ty malinký lochnesky - byli celkem roztomilý, jinak to byla naprosto děsivá sračka bez příběhu, se špatnými herci a tragickými digitálními efekty. Je sice pravda, že 100 % si nemůže být nikdo jistý jak vlastně plesiosaurus vypadal, ale proč byl ztvárněn asi jako drak mi nebylo moc jasné a pokud je mi známo, měl by mít ploutve a ne nohy, ale to je asi pro scénáristu jen nepodstatný detail. 5 %

Krvavá zátoka (1971)

Podle mě naprosto zbytečný film, celkem nudná vyvražďovačka, kterou ve své době předčili jiné a kvalitnější snímky jejichž kvalita je patrná i dnes. Spousta scén je narosto samoúčelných a on vlastně i celý příběh nepůsobí buhví jak. Závěr byl už úplná parodie, ale tak nějak stylově zakončil to oč se film celou dobu snažil. 45 %

Brána do záhrobí (1981)

Dost hustý a atmosférický horor, chvílemi jsem sice pochyboval, protože i tenhle snímek měl několik hluchých míst, ale jako celek film fungoval naprosto skvěle a ten závěr byl přímo šokující. 90 %

The Haunted World of El Superbeasto (2009)

Úchylný a zvrhlý animáč ... že je to vyhrazené jen pro animované porno ? Hm ani ne, tohle dílo je toho důkazem. Příběh je naprosto otřesný a takový jakoby rozhádaný, působí dojmem že deset lidí dostalo za úkol napsat scénář a pak se to nějak pospojovalo. Což ale moc nevadí, protože film je 100 % akce od začátku až do konce a o SS zombie, hlavu Hitlera, Satana, sex, příšery a vraždění není nouze. U filmu jsem opravdu dokázal 100% vypnout a pobavit se. 90 %