Gutterballs (2008) odpad!

Totální odpad, dvě party buranů s druhým nejvulgárnějším slovníkem všech dob (vede South Park - ale tam je to vtipný) co vypadají a chovají se hůř než v nejhorší sračce 80tých let si hrajou bowling a někdo je celou dobu kosí a oni to neví. Fantazie. Vzali si to nejhorší z 80tých let, přidali to nejhorší ze současné doby, smíchali to a vznikla tahle neskutečně stupidní kravina. Nevím jak se tohle může někomu líbit, je to fakt Odpad! 0%

28 týdnů poté (2007)

Celkově lepší než 28 dní poté. Film, řekl bych se našel. Nehraje si tolik na horor jako spíš na solidní řežbu. Opět jako v jedničce je vše OK, ale díky špatným rozhodnutím se všechno posere a nakažení zaútočí. Narozdíl od prvního filmu je tady nejdřív klid a pak se objeví nakažení, myslím, že to působí daleko lépe než v předchozím díle, kdy nakažení prostě byli a hotovo. Stále film prolíná skvělá hudba a slušná atmosféra. Nejvíc na mě působila úvodní řežba a samozřejmě finále kdy se vše vymklo kontrole. Velmi dobré. 78 %

Onéčan bara: The movie (2008) odpad!

To jsem se tedy zase jednou sekl ! Čekal jsem nějaký ty zombíky a ono prd. Teda ne že by tam nebyli, to tedy jo, ale o ně v tomhle veledíle fakt nešlo. V hlavních rolích baba v koženým oblečku s dvouhlavňovou brokovnicí co střílí milion ran bez přebití, baba s mečem v bikinách co občas kouzlí a má meč trochu jako Darth Vader a tlustej blboun co nic neumí a nic nedělá - tedy kromě toho, že vždy a za všech okolností nese bágl. A tahle trojka chce nakopat prdel doktoru Frankensteinovi co oživuje zombíky a takový školačce s mečem co je ségrou naší kravky v bikinách. Nakonec doktora sejme zombík a ségry si to rozdaj na život a na smrt ve stylu Hvězdných válek ... OMG , možná se to někomu líbí, ale mě fakt ne, tohle je prostě trapný a jen trapný nic víc nic míň. Muselo by mi být asi tak 10, maximálně 12 let abych tohle dokázal ocenit. A oni k tomu daj nálepku HOROR. Horor to byl dokoukat do konce. 5 %

28 dní poté (2002)

Klady filmu jsou výborná hudba, závěrečná řežba, první setkání s nakaženými a místy dost tísnivá atmosféra strachu. Mezi zápory bych zařadil nudu, málo celkového napětí , nesympatické postavy. Film měl jak světlá místa (bohužel dost krátká) a taky špatná místa (bohužel dost dlouhá). Moc se toho neděje a skoro všichni ve filmu se chovají na můj vkus podivně, ale ne v důsledku nákazy, ale v důsledku špatného scénáře. Pro mě se jedná o dost rozporuplný film. Horor to nebyl, na to to bylo málo strašidelné, sci-fi taky ne, přece jen nemoc není zrovna sci-fi, tak zbývá jen thriller, ale i na ten je to trochu moc plytké. Snad by se to dalo zařadit jako drama. Rozporuplný film, nabízející průměrný hororový zážitek. 66 %

Zombie Town: Soumrak mrtvých (2007)

Bože, jak mě tyhle sračky nudí ! To nikdo nedokáže natočit dobrej horor ? Co to je ? Rádoby gore efekty, který vypadaj hůř než efekty z Krotitelů duchů. Krev vypadá snad nejvíc nejnereálnějí co jsem viděl. Příběh je mimo a zmutovaní slimáci co proměňují lidi v zombie ? To fakt ne. Debilní humor, debilní hlášky, neskutečný herecký výkony.A masky zombíků byli taky asi nejhorší co jsem kdy viděl. Kdyby tohle někdo označil jako komedii, tak možná, ale horor v žádném případě. 10 % za tu řežbu tou malorážkou nebo co to bylo.

Agatha Christie's Poirot - Záhada Západní hvězdy (1990) (epizoda)

Většina Poirotovek ve kterých se nejedná o vraždu mají tendenci klesat kvalitou. Ne že by to byl takový průser, ale je to prostě slabší, víceméně o nic nejde a ani ve finále se nic nestane. Prostě taková rodinná detektivka ztraceného/duplicitního/znovunalezeného drahokamu ve které nejde skoro o nic. 75 %

Agatha Christie's Poirot - Vosí hnízdo (1991) (epizoda)

Trochu slabší díl, 40 minut se hledá něco co není a až ve finále začíná člověk chápat o co že to vlastně jde. V tomhle díle nemá člověk možnost sledovat linii Poirotových myšlenek, protože je vše chaotické a stéle se nevinně tvářící. 75 %

Brain Dead (2007)

Solidní mimozemsko-zombie nářez ! Už začátek mě dostal, myslel jsem, že přiletí nějakej meteorit a pak buď něco z něj vyleze a nebo bude něco vyzařovat a to způsobí, že se lidi začnou měnit. Ale, že to toho rybáře jebne rovnou do palice, to jsem fakt netušil ! Ve filmu je spousta vtipných gagů, trochu, nebo možná i trochu víc malinovky a gumových mozků, ale zato postádá jekékoliv nepětí. Jako horor bych hodnotil maximálně za 1*, komedii za 5 *, takže já budu střílet někam mezi. 3 * - 65 %

Agatha Christie's Poirot - Tajemství levného bytu (1990) (epizoda)

Poměrně zajímavý, takový špionážní příběh. Dost se mi líbil i Poirot, který tentokrát nejenže používal své šedé buňky, ale používal i svaly při přetahování se o zbraň s nájemným vrahem, či jeho "vloupání" k sousedům ... To jsou věci skutečně trochu nezvyklé a proto velmi zajímavé a oživující do jisté míry možná až trochu fádní příběhy. 87 %