Přichází Satan! (1976)

Poměrně sugestivní, atmosférický horor, s temnými silami, ďábelským dítětem a všemi možnými i nemožnými přisluhovači. Před lety když jsem horor viděl poprvé na mě ohromně zapůsobil. Teď už ztratil dost ze svého kouzla, ale přesto hravě strčí mnohé dnešní kousky do kapsy, co se atmosféry týče. Také je příjemné, že ač je rok výroby už dávný - 1976, vůbec film nepůsobí jakkoliv staře a překonaně. 84 %

Harry to s vámi myslí dobře (2000)

Celkem zajímavý film, ačkoliv měl hodně pomalé tempo a některá pasáže byli řekněme nudné ... Nicméně Harry byl opravdu skvělý a působivý. Na své pomalé tempo se mi zdálo že film skončil velmi rychle. Snad bych ještě vytknul filmu označení komedie. Možná byla chyba na mé straně, ale nic komediálního jsem na filmu neshledal. 65 %

Městečko Grockleton (2007)

Banda nesympatických paďourů se utká s bandou nesympatických vidláků ... můj ty bože. Špatní herci, špatný scénář, špatná kamera, nelogické chování, nemožné situace, nemožné a špatné všechno ... Naštěstí se film nebere vážně a proto nechci vrátit 90 minut života a proto nehodnotím jako Odpad! 10 %

Critters 2 (1988)

Méně hororu a napětí, ale zato víc srandy než v jedničce. 75 %

Zmrazení (1989)

Další braková sračka let osmdesátých. Snaha o to zapůsobit seriózně se absolutně nepovedla. No nápad není úplně nejhorší, ale to zpracování ... Film má samosebou hromadu logických chyb, jako že všichni vlezou do laborky bez problémů, ale zpět to nejde. Nebo třeba finálové zmrazení doktora Frankensteina v mrazáku, který neměl proud a tudíž nemrazil ... Atd. atd ... Špatní herci, špatné masky, špatní zombíci, špatný scénář a špatný dabing ... Je to nuda, ale nakonec jsem to přežil. 17 %

Žáby (1972) odpad!

Tohle byl asi nejnudnější horor všech dob. Zvířata zešílela(nebo co) a rozhodla se nakopat lidi do zadku. No a samozřejmě si vyberou i partu lidí na zámečku. Žáby a další havěť sem tam letargicky poskočí nebo popojde a nic. Kdežto lidi trapně přehrávají, křičí a umírají. Proč ? Ani nevím a ani mě to nezajímalo. Neskutečná nuda, jen nuda a nic. 0 %

Angst (1983)

Zběsilá jízda po boku psychopatického manika, který si ihned po propuštění z vězení jde plnit všechny své sny a fantazie. Syrová atmosféra s perfektním hudebním doprovodem a skvělou kamerou. Stojí za to vidět. 76 %

Bubba Ho-tep (2002)

Bruce Campbell jako stárnoucí Elvis, černý Kennedy, Reggie Bannister, mumie v kostýmu kovboje co vysává duše, šílení pohřebáci a mnoho jiného uvidíte jen zde. Bruce sype hlášky z rukávů a černý Kennedy zdatně sekunduje. S hororem to má společného pramálo, ale černá komedie jako vyšitá. 83 %

Ils (2006)

Mrazivá atmosféra, tajemné podivné zvuky, podivné skřeky. ONI jsou všude, jsou rychlý, silní a nápadití. Nikdo nemá šanci uniknout. No ale čekal jsem něco jiného než partu "bavících se" dětí. Prostě to vyvrcholení hodilo celou pracně budovanou atmosféru do hajzlu. Chápu proč to tak bylo, ale nesedělo mi to. No škoda. 65 %

Jednou se vrátí (1991) (TV film)

To byla docela hrůza ! A přitom námět nebyl zlý. Jenže špatné zpracování a špatní herci filmu vůbec nepomohli. Zápletka sice mohla být zajímavá, ale byla podána tak nešikovně, že to byla jen přehlídka nudy a nelogického chování. 40 %