Vosy útočí (2005) (TV film) odpad!

To byla zase jedna kravina ... nelogické, špatně natočené, nesmyslné, příliš přitažené za vlasy a hodně blbé. Tak blbé, že to nebylo ani vtipné a kýčovitost z toho stříkala na kilometry daleko. Další zbytečný film vedle kterého i Marabunta vypadá jako oskarový film. 2 %

Raptor Island: Ještěři útočí (2004) (TV film) odpad!

Nejhorší film všech dob ! Nejdřív mě dostalo na začátku to letadlo na provázku, hned jsem tušil že půjde o vymakanej film. Kamera je děsně nepřehledná a klepe se jako by kameraman co deset minut dostal mozkovou příhodu. Ostatně, ale mozkovou příhodou asi trpí většina herců, o hereckých "výkonech" nemůže být ani zmínka a jejich postavy do vínku inteligenci opravdu nedostali a umíraj hezky svižně. Na to že se jedná povětšinou o vojáky je k pousmání, že neumí střílet prakticky vůbec. Nicméně ve filmu jde spíš o dinosaury a to je kapitola sama pro sebe. Vysvětlení jejich existence, zmutováním díky radiaci mě vážně pobavilo. Nejsem si jist co na ostrově žilo za ještěrky že jim stačilo trocha radiace na zmutování v T-Rexe a Raptory. Logika zdá se taky není silnou stránkou. Taky mi nešlo na rozum jak je možný, že mnohokrát prostřelení dinosauři neumírali a dál se nerušeně věnovali cupování kořisti. Závěrečná přestřelka už byla takřka dokonalým nesmyslem a raptoři "dusající" mořem to už snad ani za komentář nestojí. O dementních hláškách snad ani nemluvě. Na vše shlíží krajně nesympatická, o to ale chytřejší vědátorka-agentka, která vše bohužel přežije. Takovou slátaninu by snad mohly zachránit supr animace a prostředí, ale ani tady se film nechytá. Na ostrově to vypadá jako u nás v parku na podzim a animace dinosaurů byla nejhorší jakou jsem kdy viděl od dob Segy Saturn. Naprosto stupidní kravina, špatně zpracovaná, kameraman asi permanentně pod parou a herci po lobotomii. Pro tenhle film neexistují normální měřítka. Doporučuji dvd rituálně spálit a zakopat na zahradě. 0 % Shit

Záhada Blair Witch 2 (2000) odpad!

Ačkoliv jednička nebyla buhvíjaká, tak v kontextu s dvojkou je to asi nejlepší film všech dob. Tohle se opravdu nepovedlo, je to opravdu špatná a dost nudná vyvražďovačka. Bohužel . 5 %

Požírač kostí (2007) (TV film) odpad!

To asi nebylo myšleno vážně, nebál jsem se a bohužel ani nesmál. Snad jen tomu tragickýmu kostěji na kostlivým koni když honil auto. Ne takhle film vypadat nemá. 0 %

Kerberos (2005) (TV film) odpad!

Dokonalá hovadina, nebylo to sci-fi, s hororem to mělo společnýho tolik co já s papežem a bohužel se to bralo moc vážně a nebylo to ani vtipný. Animace psa byla horší než špatná, herecké výkony žádné a celý děj zdlouhavý, nudný a blbý. Totální kravina. 0 %

Varan vs. Kobra (2005) (TV film) odpad!

Tak v první řadě je třeba říct, že o horor tady vůbec nešlo. No možná tvůrci měli hororem na mysli inteligenci hlavních postav nebo animace ala Nintendo 64 . Docela katastrofální filmeček, snad mohl být trošku zábavnější nebýt otřepaných klišé a dementních lidiček na place. A taky jsem si myslel, že filmaři se už naučili, že zbraně je nutno přebíjet, jak se zdá ne všichni, jelikož kapitán při prvním setkání s kobrou vystřelil na jeden zásobník minimálně 70 x ... hm tu zbraň chci taky :-) . No při pohledu na "herectví" a animace se vkrádá myšlenka, jak je možné něco podobného natočit v roce 2005 ? Snad v roce 1985 by to ohlas sklidilo, avšak takhle nikoliv. Odpad ! 5 % za tu pěknou dceru profesora :-)

Mamut (2006) (TV film) odpad!

Cože ? Muži v černém ? Sex důchodců ? Ufoni ? Obživlá ruka ? A konečně mamut ... pancéřový, neprůstřelný, nesmrtelný, bez srsti . A navíc ho ovládají ufoni . A navíc vysává duše . A navíc lační po krvi . Co ? Proboha jaký chorý mozek toto vymyslel ? Horor ? To si dělají srandu ne ? Viděl jsem ledascos, ale tohle je vrchol nevkusu, trapnosti a ubohosti. A animace mamuta ? To i Cestě do pravěku jsem věřil víc. A to děsný přehrávání ? Fakt ne už nikdy víc. Chci vrátit 90 minut svého života. 0 % Odpad! je slabé slovo.

Den matek (1980) odpad!

Nechutná a zároveň nudná movie, která nemá špetku nápadu ani stylu. Herecké výkony strašné a i celý film je strašný, naprostá tragédie. Nechápu jak tohle může někdo točit. 0 %

Pterodaktyl (2005) odpad!

Tak nevím, jestli to byla parodie nebo vážně myšlený film ? Jestli parodie, má u mě 5 hvězd, ale asi ne ... Toto dílko je opravdu perla ne B filmů, ale asi Z filmů. Je tu všechno, banda dementních vědátorů, banda dementních záporáků, žijících ve stanech, banda dementních vojáků, banda dementních pterodaktylů a jeden chytrej pterodaktyl ... Hektolitry krve, dementní hlášky, hromada mrtvol a drsně se tvářící Coolio . A to vše kdesi v turecku u prahy asi ... Film stojí za shlédnutí, protože tohle se opravdu nevidí každý den. 0 %