Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Podobně jako jednička je film naprosto úchvatný po vizuální stránce, ovšem v tomhle díle je daleko víc akce, já jsem se bavil královky a Dvě věže si plný počet po právu zaslouží. 94 %

Exit Humanity (2011)

Chvíli jsem váhal po přečtení některých recenzí, zda bych se na film měl vůbec dívat. Nicméně jsem to zkusil a rozhodně jsem nebyl zklamán, ba přímo naopak. Je to hodně inovativní, hodně emocionální, hodně jiné a hlavně hodně dobré. Ačkoliv téma je už 100x ohrané, tenhle styl zpracování je opravdu bomba. Líbili se mi i animované vsuvky, opravdu zajímavé zpracování. Celkově bych filmu vytkl snad jen některé malinko slabší masky a konec, který byl tak trochu neukončený. Jinak pecka. 92 %

Ward 13 (2003)

Naprosto geniální krátkometrážní animáč s opravdu vtipnou animací a s opravdu vtipnými a odzbrojujícími scénkami. Jediná moje výtka by směřovala k délce - být to delší rozhodně bych se nezlobil. 99 %

Una sull'altra (1969)

Naprosto perfektní krimi drama s brilantní zápletkou a naprosto nečekanným rozuzlením. Filmu není co vytknout. 99 %

Pozemšťan (2007)

Velmi zajímavé scifi a navíc komorní drama ... film s hloubkou, myšlenkou a nápadem. Jeden z mála filmů, který nepotřebuje digitální triky a velkolepou výpravu pro to aby byl dobrý. 95 %

Aftermath (1994)

Myslím, že se jedná o dost rozporuplný snímek, ze kterého se vám buď zvedne žaludek a nebo vám přijde zajímavý. Já asi patřím do té druhé skupiny a snímek se mi "líbil" . Navíc mě samozřejmě odrovnal ten konec. 95 %

Železný Schwarzenegger (1977)

Perfektní nahlédnutí do světa kulturistiky, které se sice točí kolem Arnolda, ale dá vyniknout i jiným z jeho kolegů a soupeřů. 94 %

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Naprosto špičková parodie, která si dělá srandu všech možných i nemožných hororů a dá se říct, že i když je to občas na hraně, nikdy nesklouzne do trapnosti a kýčovitosti. 90 %

Souboj Titánů (1981)

"Vypusťte Krakena ..." dnes snad již legendární hláška, v legendárním filmu. Nebojím se těchto slov a ani plného počtu hvězd, protože ačkoliv je film už starší a triky v něm působí ještě více staře, tak obsahově a koneckonců i vizuálně, protože i ty triky k tomuhle filmu tak nějak patří, ční nad svým o takřka 30 let mladším remakem jako Mount Everest nad horou Říp. 97 %

Střihoruký Edward (1990)

Maximálně originální, zajímavý, dojemný příběh se skvělou hudbou a vynikajícím hereckým výkonem Johnnyho Deppa. 96 %