Najal jsem si vraha (1990)

Dost zajímavý film k zamyšlení, na jednu stranu temný, na druhou humorný. Je to film o tom, že každý problém má řešení, i když někdy poněkud svérázné. 84 %

Síly temna (2006)

Parta nebušených týpků a partička modelek, do toho nějaký ty čáry máry, žádnej příběh, věčný souboj dobra se zlem, mraky klišé a ještě víc nudy ... kurva, proč já se na to vůbec díval ? 20 %

Mimic 3: Sentinel (2003)

Nuda, šeď a zase nuda. Celý film je utopený ve tmě a není prakticky nic vidět. Nikdo nic nevidí až na Marvina s jeho foťákem a fetišem pozorovat kde se co šustne. Ňebýt kraťoučké akční pasáže, asi by se ve filmu nic nedělo, ale ani tak nebylo skoro nic vidět. Postavy ve filmu byli děsně nesympatické a naprosto, ale naprosto neskutečné. 30 %

House of the Dead 2 (2005) (TV film)

Nebý těch dvou neskutečných agentů (nepřemožitelní, nezničitelní ...) mohl to být tak nějak průměrný film se zombíky. Ti dva ho, ale docela zabili. Samozřejmně moc nepomohli ani "hyper sapiens" , kteří získali díky 5 minut trvající evoluci, zuby na prokusování brnění a podobné nesmysli. Je to trochu moc přehnané a proto to nemůže být dobré. Jinak samozřejmně už název je špatně, ale to je jen parazitování na jménu. 39 %

Devil (2001)

Řekl bych, že se jedná o rozporuplný film. Z pohledu drama film skvěle funguje, ale jako horor moc ne, ne, že by tedy některý okamžiky nebyly hororový, to ne, ale celkově to horor a bohužel ani thriller moc není. Jakýs takýs pokus o duchařinu bohužel moc nefunguje, protože duch ve filmu nemá skoro žádný význam pro děj. 60 %

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Celkem sranda to byla, pár pěkných soubojů, hodně krve ... Skvělý upírský král ... ale jinak docela nuda. Řemeslnému zpracování není nic moc co vytknout, možná by, ale prospělo, kdyby se celý film neutápěl ve tmě. 55 %

Šmírák (1960)

Poměrně zajímavý psychothriller o nesmělém zabijákovi a jeho touze pozorovat. Vše se mu trošku zvrtlo když potkal dívku do které se zamiloval. Na to, jak je snímek starý působí velmi zdařile a atmosféricky. Na zabijákovi je sympatické i to, že vše co dělá, dělá bez ohledu na následky. Jediný větší mínus je stopáž, která se mi zdála zbytečně přepálená a film místy ztrácel tempo. 65 %

Tábor Sleepaway 2 (1988)

Pěkná, celkem zábavná, správně naivní, vyvražďovací komedie, bez zvláštního příběhu. Na rozdíl od jedničky v tomhle případě se jedná pouze o vražďení a nic jiného. Ovšem zamrzí, že ačkoliv vraždy jsou páchány celkem originálně, tak nejsou moc vidět. Což je škoda. 65 %

The 8th Plague (2006)

Asi tak po 20ti minutách jsem byl v pokušení film vypnout a dát jasný Odpad! ... Špatní herci rekrutovaní z reklam na jogurty a lacinýho porna, otřesná kamera, dementní scénář, neuvěřitelně nelogické chování všech postav a klišovité scény ... No nakonec jsem vydržel a světe div se takový propadák to nebyl. Chvílema (ale fakt jen chvílema) se do filmu vloudila atmosféra, nádech tajemna a hlavně hodně, ale fakt hodně krve. A i závěr potěšil. Rozhodně to není nic extra, ale dá se na to koukat a trochu se pobavit. Ovšem hledáteli skvělý horor s démony, ohlédněte se jinde. 43 %

Past na turisty (1979)

I přes poměrně krátkou stopáž, film působil o dost delším dojmem. Asi to bude tím, že rozjezd filmu byl skvělý, ale pak tempo hodně upadlo a nedělo se skoro nic. Pár věcí ve filmu jsem dost dobře nepochopil, ale nakonec se z toho vyklubala místy strašidelná a místy spíš úsměvná podívaná. 53 %