U Zlaté rukavice (2019)

Zkraje usím říct, že takový panoptikum jsem snad v žádným filmu neviděl. Film je spíš než syrový, nechutný. Samá prasárna. Tím nechci tvrdit, že je to špatně, ale možná jsem čekal trošku větší řezničinu. Nicméně film se mi líbil dost, měl svéráznou atmosféru a "na motivy skutečných událostí" tady docela funguje. Příjemně jsem se bavil. 82 %

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Je to špatný. Celkem hodně špatný. Ale existují i horší věci ... třeba mít lepru ... nebo rakovinu ... nebo lepru s rakovinou dohromady ... Tohle je lepší, ale jen, protože se to dá vypnout. 5 % za to, že jsem po shlédnutí nezemřel.

Predátor: Evoluce (2018) odpad!

Co to sakra bylo ? To muselo vymyslet 12letý dítě po lobotomii jinak to snad ani není možný. Celý děj je naprosto předvídatelný, všechno strašně slabý,herecký výkony vhodný možná tak do reklamy na žvejkačky a o logických kiksech ani nemluvím. To je prostě něco co puberťákovi po dvou jointech přijde vtipný, ale lidem jejichž mozkové buňky jsou v kondici to způsobuje utrpení, Bez legrace mě fyzicky bolelo se na to dívat. Pokud se na film dívám jako na něco co má odkazovat na Predátora, tak je to totální prepubertální sračka co se na světlo světa dostat neměla. A i kdybych to bral jako obyčejné scifi co na Predátora nepoukazuje, výsledek by nebyl lepší. Ano viděl jsem i horší filmy, ale ty se netvářili až tak vážně jako tenhle Predátor. Ani jako parodie to nemůže fungovat natož nějaká oslava Predátora. Dokonce ani hudba nebyla dobrá. Asi by se to hodilo spíš do Star Wars, ale tady zbytečný. Nicméně kdyby se v závěrečné scéně objevil Darth Vader nebyl bych překvapen. Podle mě jeden z nejhorších filmů co jsem kdy viděl napříč dobou i všemi možnými žánry. Odpad! Nula hvězd a i nula procent. To se fakt nedalo. 0% Originální nahrávka by se měla rituálně spálit a zahrabat alespoň 10 metrů hluboko, aby to už nikdo nikdy neviděl.

Rabid (2019)

Původní verze se mi líbila asi víc. A nemyslím, kvůli době svého vzniku, protože jsem originál viděl před několika málo lety, ale spíš je to tím, že původní film měl podstatně tísnivější a dusnější atmosféru. Tady se mi to zdálo spíš jako slabší thriller než horor. Samosebou po trikové stránce je tohle asi o dost lepší i gore efekty jsou v dostatečné míře, ale nějak se mi zdá, že ta sedmdesátá nebo osmdesátá léta k tomu filmu prostě sedí víc. Tahle lehce zmodernizovaní verze ( aby se hodila do současné doby ) mě moc nenadchla. Možná se mohl udělat dobový remake, to by podle mě bylo lepší. Celkově se nejedná o nijak špatný film, ale malinko ztrácí na originál. 60%

Řbitov zviřátek (2019)

Hodně průměrný horor. Ano místy byla docela hustá atmosféra, místy to byla i docela řežba, ale nějak nevím. Opět jsem samosebou viděl originální nebo spíš první film a ten na mě určitě zanechal větší dojem. Možná je to tím, že jsem ho viděl jako malý a proto na mě působil značně lepší atmosférou, možná je to tím, že málokdy se mi recyklované remaky líbí, každopádně největší problém vidím v tom, že film je celkem blbý a logika dostává na prdel. Řemeslně dobré, ale dobré je jen průměr a já jsem asi očekával něco víc. 62%

To Kapitola 2 (2019)

Po prvním díle malinko zklamání. Dospěláci mě prostě asi tolik nebavili. Ne, že by to bylo vyloženě špatné, nebo tak, ale ta atmosféra byla o dost slabší a ačkoliv se ve filmu vlastně moc nedělo a na skutečný rozvoj postav by bylo potřeba vyloženě o dost delší stopáž, tak jsem se u filmu dost nudil. Dost možná je to dané i tím faktem, že jsem viděl originál a nic moc mě nemohlo překvapit, ale nevím no. Některé triky mi taky přišly docela slabé, ne snad po řemeslné stránce, ale místy jsem měl pocit, že se nedívám na horor, ale na Harryho Pottera. Suma sumárum, asi jsem dostal co jsem čekal, ale na druhou stranu, to vlastně asi bylo málo. Pravděpodobně jsem chtěl být o něco víc překvapen a to se nakonec nestalo. 65%

Sebelum Iblis Menjemput (2018)

Nemůžu říct, že by film byl vyloženě špatný, ale asi mi na něm vadí, že posledních minimálně 10 let jsou skoro všechny asijské horory jako přes kopírák. Jak budování atmosféry, tak triky, prostě tak nějak všechno. Celou dobu jsem se nemohl zbavit dojmu, že jsem to vlastně už viděl. 40%

Noc požírá svět (2018)

Hodně originální, nicméně pro mě trochu moc nudný film. Jestli to byl horor nechám na každém zvlášť. 35%

UFO (2018)

Nuda, nuda a zase nuda. Kterak přechytralý student něco ví a všichni mu pomáhají a nikdo nejde proti ... Jako vážně ? Děj 0, emoce 0 , zábava 0, thriller 0 ... a i scifi jen pomálu. Někomu se možná líbit bude, ale pro mě dost fail. 40 %

Pacific Rim: Povstání (2018)

První "díl" se mi docela líbil. Bylo to nové, bylo to drsné, bylo to temné. Bohužel jak tomu u dvojek bývá, ani tentokrát se posun vpřed nekonal, ale spíš velký sešup dolů. Mě rozhodně film nedokázal jakkoliv vtáhnout do děje a celkem mě nudil. Kdo ví třeba jsem jen čekal víc, ale ... hrdinové proti své vůli, kterým nikdo moc nevěří zvrátí situaci mocným úderem .... kolikrát to tady už bylo ? vše je tak klišovité a šablonovité, že se tomu ani nechce věřit. Film jsem zvládl bez psychické újmy, ale čekal jsem něco jiného. Pro jednou se to dalo, podruhé bych se do toho nepustil. 55 %