Bahno z Mississippi (2012)

Nemôžem si pomôcť, ale i napriek vysokému hodnoteniu tu na CSFD bol pre mňa tento snímok tak trošku sklamaním. Matthew tu hral nie hlavnú ale práve naopak vedľajšiu úlohu. Zápletka filmu, alebo už ak to nazveme scénarom je dosť na slepom bode, pretože celý film sa točí o tom ako opraviť a dostať loď dolu zo stromu za pomocí dvoch maloletých deti.

Batman začíná (2005)

Starých Batmanov som teda nemusel a ako filmy som to ani neuznával. Potom prišiel CH. Nolan a z Batmana spravil čosi výnimočné, či to už bolo skvelým hereckým obsadením, perfektnými postavami s premakanou psychikou, reálnym svetom, reálnymi efektami, perfektným dejom alebo už niečím iným, proste posunul túto hranicu úplne niekam inam. Musím pochváliť hlavne výber hlavného hrdinu CH. Bale, ktorý sa do role Batmana vžil naplno ako sa len dalo a zahral to perfektne. CH. Bale je známy a vynikajúci herec, ktorý sa dokáže svojej hereckej úlohe úplne oddať, čo môžeme vidieť aj tu. Keď si zoberieme len to, že v roku 2004 natáčal film Mechanika kde jeho telesná váha bola 55 kg a ihneď na to išiel točiť práve tento veľkofilm musel opätovne pribrať, čo sa mu podarilo a vážil v deň natáčania 86kg. To nevravím o jeho ďalších úlohách pred veľkolepým pokračovaním. Ako vravím Batman začína je geniálny film a vôbec sa nehanbím za to , že mu dávam jasných 5*

Bez dechu (2011)

Pár svetlých momentov, ale to je tak asi všetko. Inak je to slabé a priemerné Béčko.

Bez kalhot (2012)

Magic Mike je ďalší priemerný film, ktorý nám ponúkne pár pekných a zábavných scén, ale okrem toho je vo filme zbytočne veľa nudy a naťahovania deju. Myslím však že trasúce sa holé zadky zabodujú viac u žien ako u chlapov. Striptérsky bar fungoval vo filme ako mal, ktorý navyše riadil skvelý a zábavný McConaughey.

Bez kalhot XXL (2015)

Najväčšie pozitívum tohto filmu a zároveň i najlepšou scénou bola jednoznačne čerpacia stanica. Je však ťažké hodnotiť film pozitívne, keď zábavné scény alebo resp. scény ktoré držia diváka pri filme som zrátal na jednej ruke. Veľmi slabé.

Bitva roku: Tým snů (2013)

A čo mne sa to páčilo. Aj keď to bolo miestami klišé a ako mnohí tvrdia, že to je už športový film i tak to bolo dobre a bolo to konečne niečím iným a zároveň zaujímavejším ako napr., niektoré časti letś dance. Tanec je makačka a to si vyžaduje fakt hustý tréning a taktiež dobrého trénera. Naozaj solidné.

Black Panther (2018)

Po dlhej dobe som si vychutnal film a ktomu marvelovku. Vynikajúco spracované či už dejovo, kostýmovo alebo fantáziou.

Blade Runner 2049 (2017)

Viem, že sa mnohých dotknem ale pre mňa osobne bola toto neskutočná strata času. Bože prečo to bolo vlastne tak dlhé? Celý dej filmu sa iba vezie chabým tempom, konečne sa zablysne nejaká akcia a zas bááác hodina trápenia. Nemôže Vás film baviť, keď ho pozeráte na tri krát a vypínate to kvôli tomu, že Vás to vlastne nebaví.

Blade 2 (2002)

Akčnejšia, krvavejšia a hlavne lepšia ako prvá časť Blade. Nový druh smrťákov likviduje všetko čo im stojí v ceste či už ľudí alebo upírov. Od začiatku do konca je film neustále vo vynikajúcej atmosfére, čiže divák si ledva môže vydýchnuť od množstva skvelých akcií. Wesley Snipes, by mal točiť iba takýto druh filmu, pretože mu veľmi svedčí táto herecká úloha, ktorú hrá fakt super. Blade 1 bol príjemným rozbehom pre túto akčnú pecku. Pre mňa je to suverénych 5*

Bláznivá dovolená (2015)

Pár skvelých hlášok stálo naozaj za to. Naozaj riadne pošahaná rodinka na výlete.