• Krátkometrážní

Truman Show (1998) odpad!

Buď jsem to nepochopil, anebo to bylo tak nekoukatelné. Osobně volím druhou možnost. Píčovina o ničem. 0%

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Rozhodně je to tak špatné, jak uvádí zdejší hodnocení. Záhadou je, proč se seriál, co nestojí za nic, drží tak dlouho v popředí diváckého zájmu. Kvalitativně se to od roku 2005 posunulo z ultrasračky na supersračku. Řada herců odešla, množství nových a méně známých herců přibylo. V seriálu se řeší široké spektrum společenských témat, která jsou však mnohdy mimořádně zjednodušována a zkreslována. Kdyby se na těchto věcech více zapracovalo, byl by dojem mnohem příznivější. Také postrádám pevnější uchopení dějových linií, které jsou někdy zajímavé, ale jsou rozvedeny jen do nepřesvědčivého až idealistického vyznění. Jednotlivé postavy jsou v seriálu zahrány poměrně precizně afektovaně. Naprostá stupidita.

Anděl Exit (2000) odpad!

Odpad!!!!! Nemíním pozitivně hodnotit ječící smradlavé feťáky! Mám dost takovýho ksindlu. 0%

Shrek (2001) odpad!

Ach jo....bylo to tak hrozné, že jsem po půl hodině u toho začal uklízet, což jsem nikdy při sledování žádného filmu neudělal. Pár písniček nezachrání podivný slepenec, či přímo patvar. Opět jeden z filmů, který už nikdy nepotřebuji znova vidět.

Vlčí bouda (1986) odpad!

Co to bylo....horor nebo komedie nebo jen někdo není natolik soudný, aby uznal, že neumí režírovat. Pokud se směju na celé kolo u vážně míněných scén, tak pak určitě není něco v pořádku. Herci byli také krásně komičtí. Vlčí bouda má do hororu daleko, asi jako moje sousedka do Britney Spears. A ani jako komedie nestojí za nic. 0%

Hemoglobin (1997) odpad!

Když se někde v nějakém filmu objeví Rutger Hauer můžete si být jisti, že se dívate na špatný film. Situaci nijak nevylepšuje ani nadějný Roy Dupuis. Zkrátka je to špatný horor jehož sledování je jen totální ztráta času. 0%

Pravá a levá ruka ďábla (1970) odpad!

Kdo se vydržel na tuhle slátaninu dívat, dokonce ji vysoko hodnotit, tak toho obdivuji. Nikdy víc!

Leon (1994) odpad!

Nepravděpodobné, blbé, nezáživné a jedno vím jistě - už to nechci v životě vidět. Tenhle film šel zcela mimo mě. 10%

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad) odpad!

Dívat se na ošklivé lidi v televizi nemusím a ještě těm ošklivcům za to platit. Pryč s tím do nejtemnější stoky odpadu. 0%