S ledovým klidem (2012)

Nalákají Brucem a on tam vydrží jen pár minut (pardon těm co neviděli...). Nechápu jak se do takové béčkarny dostali Willis a Weaver...?! Strašný film, otřesní herci, celý film absolutně bez chemie. No a dabing tomu všemu nasadil korunu. Z prostředí, jestli se někdo vůbec snažil, se nevytřískalo nic. Vydržel jsem a to oceňuji jednou hvězdou. A z toho názvu jsem pav :-D

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Aha... No a příště bude Ronald Reagan vybíjet vlkodlaky. Kde se v Bekmambetovi vzal tenhle nápad, nechápu. Shlédnuto ze zajímavosti. Krom některých vydařených scén, to byla nuda a víceméně hovadina. Hlavní hrdinové nesympatičtí, holky nehezké. Dostal jsem ale to, co jsem očekával. Slabé 2 hvězdy, které stojí jednou nohou nad 1*.

Ochránce (2012)

Statham nějak výrazně zklamat nemůže. On si debilní filmy nepíše, ve své roli kope jak vzteklý vždy. Tady je ovšem dobrý i příběh, i akce, přestřelky, bitky no a samo že Statham vládne. Zábavné celých 94 minut.

Lov lososů v Jemenu (2011)

Fajn film, hodně příjemný, milý s typickým britským humorem. Role jsou obsazeny perfektně. Fakt dobře se na něj dívá. Některé vtipné scény jsou dokonalé. S příjemným pocitem nemůžu jinak než za plný počet.

Nadějný rok (2011)

Příjemné herecké obsazení, super soundtrack, hezké lokace, dobrá kamera, slušné tempo. Bez zbytečnosti nebo tupého humoru. Fajn film.

Tisíc slov (2012)

One man show. Být kdokoliv jiný Jackem McCallem než Eddie Murphy, tak by tenhle film šel do kytek. Jeho mimika, gesta a užvaněná huba táhnou celý film. Průměrný zábava, která výrazně neurazí...

Koupili jsme ZOO (2011)

Vleklé ale milé. Po shlédnutí, jsem kápnul na to, že kdyby film neměl takovou stopáž, asi by ztratil něco ze své sympatičnosti. Film má fajn herecké obsazení, barevné lokace a celý zevnějšek. Vtipný, dojemný, zábavný. Damon se překvapivě, po Bournovi, na "taťku" hodil docela dobře. K dětským hercům nemam co dodat, roste z nich nastupující generace. Škoda, že Scarlett působila víc jako kidačka hnoje než jako sexy zootechnička... :-)

Hněv Titánů (2012)

Tak zde o nějakém původním schématu, řeč asi moc být nemůže. Totální blockbuster, ve kterém kdyby se Perseus nejmenoval Perseus, tak bych pořádně nepoznal, adaptaci čeho vlasně máme před sebou... ( s lehkou nadsázkou). Nicméně, u filmu jsem se bavil a užil jsem si ho docela solidně.

Sněhurka a lovec (2012)

Než jsme se v příběhu někde pořádně hnuli, málem jsem zalomil. Poté docela pohodové dobrodružné fantasy, kde temná byla temná... No a barevná, ta byla dokonala. Tak jak si kamera hraje s vizuálem v "útočišti " je něco parádního. Celý tamní svět super. Malí, šedí a lítající Na’vi doplňují pozdější Tolkienovskou bandu a jen ukazují, že se Sanders možná asi ispiroval při některých scénách jinde... Což nemusí být pravda. S hodnocením jsem na rozpacích ale zatím ponechám 3 hvězdičky.

Cellular (2004)

Svým žánrem nevybízející ale šíleně zábavný film. Člověk se nenudí, film nabízí stále nové a nové situace. Na Stathama nejsem zvyklý v záporné roli ale v pohodě ji zvládnul. Film utekl, díky své akčnosti, jako voda a po jeho skončení jsem byl spokojný.