Procitnutí (2012) (seriál)

Obsahuje malej SPOILEŘÍČEK :) Nemá smysl hledat v tom logiku. Nemůžete tvrdit, že jeho den má 30 hodin. Nedělejte tady ze sebe chytráky. 80% veškerý filmový a seriálový produkce jsou vlastně neskutečný. Seriál si zahrává s podvědomím a, s prominutím, žádnej uživatel ČSFD není odborník na slovo vzatý, aby to odsoudil jako nemožný. Seriál má svýho ducha a je prostě něčím zvlástní a "přitažlivej". Celou dobu sledování jsem si říkal jak to asi skončí. A řeknu vám, že jediný zklamání je pro mě konec. Po tom originálním seriálu, po každý epizodě, která byla něčím zvláštní, přijde vlastně obyčejný klišé. Přesto...až do poslední chvíle mě to děsně bavilo. A o to jde :)

Smrtonosná past (1988)

Tak jsem to vždycky viděl po kouskách v televizi a vždycky jsem si říkal, nedívej se na to, pusť si to radši v originále. No tak s velkým zpožděním jsem to udělal a povím vám, že hlas Alexeje Pyška je prostě lepší :)) Já dabing rád nemám, vždycky hledám film v originále. No ale tentokrát musím říct, že jediný, co chybí Willisovi k dokonalosti je Pyškův hlas :)

Avengers (2012)

Možná je to důsledek obřího plátna a 3D v IMAXU, ale musim dát plnej. Prostě jsem se celou dobu kochal ať už se dělo cokoliv. Jen snad Hulkův "přerod" na "hodnýho" byl trochu divnej... Jo a Robin jako vojanda mi taky úplně nepadla do oka... jinak bomba

Nedotknutelní (2011)

Kde se Dustin Hoffman naučil francouzsky nechápu... Velký filmový zážitek, inteligentní humor se střídá a prolíná s nevtíravou dojemností... palec hore frantíkům

REC (2007)

Těžko se mi horrory hodnotí. Udělat něco, aby to bylo doopravdy strašidelný a zároveň to nebyla hovadina je složitý. Tohleto byl čistokrevnej horror, kterej mi naháněl husí kůži. Hezky vypumpovávál atmosféru až do bizardního konce. Scénář je sice jednoduchý, ale to dodává syrovosti a autentičnosti. Hodnocení vynáším spíše v rámci žánru. Protože takhle já si představuju správně natočený horror, dávám tomu plnou palbu.

Ocelová pěst (2011)

Taková pohodová akční podívaná. Když víte, že hlavním hrdinou je malej kluk, víc čekat ani nemůžete. Taková rodinná boxovačka s robotama. Není pro mě nutný, aby ve všech těhle filmech musela bejt temná a nenávistná atmosféra. Není to trhák, ale zároveň neurazí a příjemně pobaví.

Pláž (2000)

zkrátka a jasně: "Miluju The Beach" :)

Seznam smrti (2011)

bušit, kterej si hraje na temně poetický dílo. Film se celou dobu rozjíždí a naznačuje nám, že se chystá něco velkýho, pak přijde nesmyslný finále. Něco, co si hraje na Lynchovinu a přitom je to spíš Peechovina. ;)

Robin Hood (2010)

Ne tak silný jako Gladiátor, ale ne takové zklamání jako Království nebeské. Pro ostatní mohlo být zklamání, že Robin nebyl úplně Hood :) Ale já jsem to předem věděl a naopak se mi to líbilo. Výpravné velkofilmy mají tu tendenci vypadat dobře, aniž by se tam vlastně cokoliv stalo. To je přáklad Křálovství nebeské, Robin Hood jde dál a jeden z velkých rozdílů je Crowe, který je o 3 úrovně lepší, když se nesnaží, než Bloom ve formě.

Super 8 (2011)

okey, mělo to svoje mouchy, možná si to ani plnou palbu nezaslouží, ale mně to prostě bavilo. Mělo to šmrnc, bylo to svižný. J.J, prostě umí zaujmout a Steven by na to nedal svoje razítko jen tak. Mně to prostě BA! :)