Fast and Loose (2011) (pořad)

když dva dělají totéž není to totéž. Tady můžete sledovat jak vypadá správně odváděný improvizační humor.

Noční Show Jimmyho Fallona (2009) (pořad)

Fallon je neúspěšný herec, úspěšný komik z SNL a do late night dokázal vnést spoustu hříček, a zábavných meziher. Otázkou zůstává, dokázal by to unést bez těchto malých pomocníčků?

Jimmy Kimmel Live! (2003) (pořad)

ty running jokes, ty hostující moderátoři... je to těžké, obstát mezi dalšími ale Kimmel má i dokonalý vkus na herečky:)

Saturday Night Live (1975) (pořad)

chápete že již od roku 75 zahrnují scénáristé a herci svět dokonalými a tvrdými skeči?

Blade Runner (1982)

Nádherná, filosofická, vizuální a hudební nádhera. Zaposlouchejte se do ruchů a zvukové síly, kterou Vangelis přiváží, dívejte se na výjevy, které v hlavě dokázal stvořit Scott ve své nejsilnější tvůrčí době a zamyslete se nad vlastní smrtelností. Myslím, že oblíbenost tohoto filmu dokáže mapovat vaší dospělost. Protože až vás to začne bodat, tak to poznáte, že to klaplo, že to dochází, že to přestává být sci-fi báchorkou a začíná se to dotýkat vás niterně.

MovieZone Live! (2010) (pořad)

Pánové je to dokonalé a za ty speciály za ty byste zasloužili hvězdiček deset.

Black Books (2000) (seriál)

jak moc, jak moc mi mluví Bernard z duše v jeho nenávisti ke všemu živému kromě kvasinek ve víně.

Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

chcete chápat humor? tak si dejte tohle, pokud vám to nepříjde vtipné opakujte sledování až do bodu, kdy se začnete smát od ucha k uchu.