Zrůda (2003)

Tak to mělo koule.Jestli bude mít takový koule i Wonder Woman jako tahle Zrůda v podání Theronový...mohlo by to aspoň zpola bejt tak dobrý jako Xena . Ježiši Kriste...a co na to moje koule...

Batman: Odvážný hrdina (2008) (seriál)

Na celém projektu je hodně znát,že je dìlkem opravdových fandů původních komiksů ze stáje DC Comics. Odkazy na celou Batmanovu historii to tu přímo přetéká. Nechybí ani pořàdnà porce metahumoru. Třeba Aquamanův sitcom je geniální. Nejlepší na tom celém je že to drží celé perfektně pohromadě a vytváří komplexní vesmír. Který svou zàbavnostì strčì ten Marvela hravě do kapsy. Povinnost pro každého komiksàka.

Liga spravedlivých: Záchrana světa (2013)

Wow!! Výživně.Původní komiks jsem sice nečetl ale tenhle animák funguje samo o sobě bezchybně. Kéž by takhle našláple vypadal i cpřipravovaný celovečerný Flash!!

Thunderball (1965)

Look Up! Look Down! Look Out! Here Comes The Biggest Bond Of All

Temný rytíř povstal (2012)

Ano mnozí tu mluví o wow efektu,který pominul. Ale upřímně jim moc nerozumím. Tohle není o wow efektu ale o poctivé filmařině. Dvě a půl hodiny jsem se nenuďil. I když první půlka pokud se mluvilo šustila papírem, Nolan to vyřešil jednoduše tak že nostalgie typu jak moc nám chybí Batman se jednoduše nekoná a děj plyne chytře dál. Někteří lidé můžou byt zklamáni tím že. Bane. nemá takové charisma jako Joker ale je nutno si připustit že tomu tak v předchozím filmu tak bylo jednoduše proto že nu to scénář dovolil. A při vší úctě k těm asociálům kteří jsou presto smutní,ja ne. Vyrazil jsem totiž do kina abych na konci trilogie sledoval hlavně stojí oblíbenou postavu, Bruce Waynea,která mě jednoduše zaujala už v prvním dílu,jinak bych nešel na třetí. Bale opět vládne všem a všiml jsem si že stačí aby se objevil na platné a pozornost všech holek které se už díky delší stopáži nervózně kroutí je spolehlivě jeho. Ale to pochopitelně není nic proti tomu co dělá pouhý pohled u přítomných mužů na Anne Hathaway a to sem si celkem jíst že. stejně jako ja,oni se nenuďili už vůbec. Některé scény přesto že nejsou špatné, jsou jaksi navíc. Avšak v tu chvíli přijíždí na Bat Podu Catwoman. a záběr na její zadek zachraňuje filmu spolehlivě pět hvězd. Co na tom že závěr se znalci komiksové mytologie takzvané vyjebává. Ps hodně kritiků hovoří o úžasném zvratu děje,tady naopak komiksáci. moc překvapení nebudou ani trochu. František Fuka by se měl kát ale není to jediný kritik z ČR který si na tomto filmu vylámal klávesy a ukázal že přesto že ví o tom co bylo v pětačtyřicátym jakýkoliv pop kultuře ví h"""o....

Věc (1982)

"Ty se mne nebojis?" "My dva uz se namame cim prekvapit."

Superhvězda Superman (2011)

Aneb vsechno na co jste se chteli zeptat o Supermanovi ale po serii divnych serialu jste se bali zeptat. Je vcelku jasne ze uzivatele kteri hodnotily tento povedeny animak a pri slove Superman se jim vybavi podivin v cervenych kozackach s podezrelym usmevem na tvari jsou tu trochu mimo. Superman ma totiz dnes uz v nasi historii praktycky stejne misto jako treba recti titani. Az na to tenhle chlapik je proste trochu vic cool a kasle na modni trendy. Allstar je stejne jako Doomsday natocen podle komiksove miniserie. Ale tahle se proste pro animak vic hodi. Doomsday byl krome bitvy diky nevhodne delce uplne o nicem a chvilemi pusobil az komicky. Allstar ne. Tvurci komiksu meli diky tematu ruce uplne volne a je to znat. Superman zde diky prudkemu dipingu slunecnimi paprsky je silnejsi nez kdyz driv az tedy na to ze umira. Ocekaval jsem hory patosu a kyksy logiky ale na morem v zemi kde praktycky nikdy nevystrizlively ze svrzeni atomove bomby a sedesatych let,sedmdesatych let osmdesatch atd atd chapou cosi jako symboly a popkulturu. Nejze se tedy divit kdyz S. narazi treba na podzemni jestery mnoho z vas by to necekalo. Ae byl to prave on kdo se s podobnymi bytostmi utkaval mezi prvnimi. Divak si naopak uvedomi ze pokud jste superychly,vladnete supersmysly,jste superinteligentni a muzete byt praktycky kdekoli a kdykoliv, vidite casoprostor trochu jinak nez vetsina vasich spoluobcanu. Neni proto divu ze jako obvikle je jaho nejvetsim nepritelem lidska zavist,konkretne Lex Luthor. Po strance idei a odkazu skutecne epicka zalezitost natocena prekvapive poctive a s nadhledem.

Pouta (2009)

Řekni mi co vidíš. Řekni mi co vidíš teď. Podívej se na to těma svejma očima. Nevidíš nic. Bojíš se podívat. Nechceš to vidět. Já se dívám. Vidím všechno tak jasně. Tak jasně až to bolí.

A Futile and Stupid Gesture (2018)

Celej biopic je vlastně jeden velkej joke na diváka.  Takže jo. Už tímhle originálním nápadem mi určitě utkví v paměti.  Vážně byl Caddyshack tak špatnej??