Bruno (2009)

Po druhé mnohem lepší.. jeto perverzní, je to úchylné, trapné až nudné, ale kdo se nezasmál, já teda ano :-D...

Tatík Hill a spol. (1997) (seriál)

Jeden ze seriálů, které vás neminou při sledování americké televize.. vlastně každý díl má něco do sebe, ale jsou i lepší.

Robot Chicken (2005) (seriál)

:D no některé díly jsou opravdu kultovní ... škoda že jsem to ještě v české televizi neviděl.

Děvka (1991)

JO, připadá mi to jako dokumentární film o kur*ach. :D Pár zajímavých scén, jinak nuda...

Sunshine (2007)

pro mne nudný film,tolikrát jsem se přemáhal se na to podívat do konce a nikdy to nevyšlo. :( ... jak zmiňuje Mi Nü-Chai" špatný pokus o smíchání Horizontu události a Vesmírné odysey.

Valkýra (2008)

Opravdu skvělý film, který perfektním napětím a výbornými hereckými výkony zaslouží skvělé hodnocení. Určitě si to vychutnají fanoušci 2.sv. Ještě 3 dny po zhlédnutí filmu jsem musel přemýšlet nad koncem, který v tomto případě skončil špatně, ale to už jsme všichni věděli, tvůrci filmu si vzali na práci nejslavnější atentát na Hitlera, který ho přežil bez zranění.

Jeho fotr, to je lotr! (2004)

Pokračování meet the fockers mi přišlo slabší než první film, ale stále byly neokoukané vtipy, a trapné situace kdy se nemůžete zastavit smát.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Bylo to určitě slabší než první díl a to rozhodně z toho důvodu, že akčních scén bylo příliš mnoho a některé stupidní dialogy dospělých postav jako od děcek. Taková akční pohádka. Ale pěkné ženy, krásné auta a perfektní Zvuk. I když film má přes dvě hodiny, usnout se u toho nedá. 3,5*

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Další díl do skládanky. Těžko jít do kina bez zhlédnutých předchozích dílů. Ještě lépe po přečtení všech knih. Perfektně jsem si to užil a nemohu se dočkat dalšího dílu. Daniel hraje opět skvěle a Rupertovy xichty se jen tak nezapomínají, Emma opět krasavice stejně jako Bonnie Wright. Vřele doporučuji. Mohu to nazvat takovým předkrmem pro poslední díl.

Rok jedna (2009)

Black jack je proste třída. Stačí se mu jen podívat do Xichtu a hned se směji. Opravdu skvělá komedie.