Mořská příšera (2022)

Až na "Červenou", což je podvodní polokopča Bezzubky, uvidíme hodně zajímavý a originální postavy, skvělý animace, příběh co tu ještě nebyl, no zkrátka super! Jen škoda a velký mínus za netflixovský potřeby zase něco genderově a rasově vyvažovat... Nechápu proč mást dětem hlavy. Co bude dál po námořníkovi, nebo po generálovi armády s ženským hlasem? Za chvíli už nebude král a královna, ale rovnou dvě královny? Pokud tohle zkousnete, tak hodnotím 70%

Jako v bavlnce (2020)

Když něco chceš, jdi za tím. A klidně přes mrtvoly. A ideálně ještě živý mrtvoly, aby z toho něco káplo. Promyšlenej byznys vydělávání na seniorech, nefungující jurisdikce, podmazaní doktoři, zkrátka ruka ruku myje a konto v bance se mi plní. Ideální film pro bezpáteřní zmetky, v ostatních to zaručeně něco nechá! Btw lesbický duo Pike a González je HOTcombo. 5*/5

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (2018)

Bez koksu, deklu a pár čoudů bych tohle snad ani nedoporučoval. Spuštěním berete svou zdravotní zodpovědnost na sebe. Když už, tak proč film vidět? Klára bude vždycky krásná (navíc její čůča jsou TOP strop!),všude je chlast a dostatek šunkových chlebíčků!

6 underground: Tajné operace (2019)

Nevsázejte na místní hvězdy a jejich komentáře, tahle precizní adrenalinová šou je totálně promakaná do nejmenších detailů (až na to zrcátko zelenýho svištáku, o který přišli a v dalším záběru zas bylo)! Akční, krvavý, lehce nechutný, odvážný a totálně CLEVER! Po dvou hodinách chci dalších deset! Btw Adriu Arjonu bích štíp ;)

Slunovrat (2019)

Hudební, vizuální, přírodní, pocitová, kulturní, teologická, sociální, empatická nálož, ze který se jen tak neprobudíte. Možná to bude čajem, co jste právě vypili, možná že taky ne... Totálně mě to vtáhlo, bez jedinýho zaváhání jsem hltal každej záběr, detail, každou minutu filmu, který bych ovšem nepolepil cedulkou horor. Dokonalé a po dlouhé době za plný počet bodů. Florence Pugh famózní.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Úžasná, vysněná show hravě promíchávající realitu a představy, nenucenej příběh s dokonalou hudbou, dokonalými lidmi, dokonalou přírodou. Je to bomba, je to fantazie a za mě nejlepší věc co jsem za poslední dobu viděl. A totálně nechápu, že mi to mohlo tak dlouho unikat.... Skvělý koment Malarkey Za mě bez debat 5*

Zabití posvátného jelena (2017)

Co si nedomyslíš, to nemáš... Tak bych orazítkoval celýho jelena na jeho bílou řiť. Herecky super, hudba bez chyby, Barry Keoghan tak přesvědčivej, ignorantsky, skoro až autisticky ve svým světě, přitom slušnej, že bys mu dal korunu, ale tak reálně a brilantně hraje, že je na pěst!!! Zkrátka ne pro každýho je odměřenej, mechanickej, studenej film bez obsahu, působícím plochým pohledem a absolutním nezájmem lidí tím pravým filmovým zážitkem. Celkově? Zajímavý název, který mě oslovil, ale nečekejte jelena ani v jediný sekundě filmu, bez děje, zvratů, hodně zvláštní... Pokud tu někdo srovnává s Kubrickem, neměl by nosit rukavice na nohách a boty na uších...

Fido (2006)

Nesnáším zombie filmy, jsou povětšinou trapácký! Nebo od nich očekávám prostě víc šťávy? Tohle je TOP! co jsem v týhle sféře viděl a rád na to kouknu znova! Navíc kdo by doma nechtěl Carrie-Anne Moss.. ;)

Kámoš napořád (2014)

Představ si že seš na střední, máš jedinýho nejlepšího kámoše od dětství, nemáš holku a zjištíš, že tvůj kámo je buzna... No a když už se zabouchneš do kočky, tak ti vyklopí že spala s tvým buznou.. Ten kluk je ztracenej případ a navíc neumí zpívat! Žádnej filmovej trhák, ale koukat se na to dalo. 2.5/5

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Nelituju ani jediný minuty z celých dlouhých dvou hodin filmu, jakož tomu čas od času bývá u některých nejmenovaných zfilmovaných nápadů. Ačkoliv postapokalyptický světy miluju, v očekávání totálního propadáku jsem se zarazil do sedačky a čekal co bude. Nebudu to protahovat, byla to BOMBA! Nekonečná jízda, plná akce, skvělých detailů, totálně nových a neokoukaných nápadů! Až jsem pomalu čekal, že mi místní vyprahlej písek každou chvilku vlítne do očí a plameny mi sežehnou konečky vlasů... Chci ještě!