Území mrazu (2013)

Nudné, ukecané, nemastné neslané. Proč? Potenciál temné, jako by skandinávské detektivky, ale film je naprosto promarněnou investicí. Už je to jistota, film s Cagem je totální propadák, bohužel.

Black Rock (2012)

Spoiler!!!! Je to asi tak céčkový horor s neuvěřitelně sexistickými prvky...3 krásné holky potkají 3 kluky. Sami na ostrově. Mimo jiné tam pak běhají celé nahé...jestli tvůrci spíš nechtěli točit jiný žánr. Jinak by to nebylo špatné, ale některé opravdu hloupé a samoúčelné prvky mi lezly na nervy.

Hořící keř (2013) (TV film)

Precizní dílo. Bez patosu, nenudí, strhující od začátku do konce. Brilantní herecké výkony. Pro mne spousta nových informací. Víc než záslužný počin, že někdo - a ještě k tomu tímto způsobem - zachytí tento kus historie, a navíc tak poutavě. Paní režisérka bezesporu patří k těm nejlepším, které Evropa má.

California Solo (2012)

Skvělá hudba, skvělý Carlyle (on to jinak neumí), skvěle napsaný příběh. Kompaktní, citlivé, bez kudrlinek a příkras. Takový, jaký je život.

Syrup (2013)

Poměrně roztomilý a vtipný pohled do zákulisí jedné společnosti - jak jít s produktem na trh a co všechno člověk udělá pro to, aby se výrobek prodával. Pěkní herci, něco málo sexu a solidní stopáž. Bavilo mě to.

Pět žen (2011) (TV film)

Vím, zavání to sentimentem...ale je to tak krásně natočené a film je velmi silný...až jsem byla ráda za mírné odlehčení v předposledním příběhu. Plné hodnocení, víc netřeba dodávat.

Gravitace (2013)

Jsem rozpačitá. Čekala jsem skvělé efekty a schválně kvůli tomu šla i na 3D, ale na zadek jsem si z toho nesedla. Hned od počátku mne chytil Clooney, což bohužel...Sandra je vysportovaná a velmi mne bavila...celé to velmi rychle uteklo. Film je kvalitní a byť vlastně komorní (i když se odehrává ve vesmíru), velmi silný...ona rozpačitost ale vychází z obrovské reklamy, kterou film má, úžasných ohlasů...a já moc netuším proč. Asi si půjdu pročíst všechny komentáře zde, ať je mi to jasnější.

Odpojit (2012)

Bylo to vynikající. Mozaika jednotlivých příběhů o tom, co všechno může přinést, když začneme zdánlivě nevinně s někým si psát na netu...víme, kam to může vést. Ale vidět to zde v příběhu mělo sílu. Jednotlivé části do sebe krásně zapadly a natočeny byly s úžasným citem. Nádhera.

Jednou ranou (2013)

Už ráno jsem nevěděla, o čem film byl. Sam byl báječný, závěr by byl také skvělý, kdyby byl originální. A to všechno mezi tím docela nudné.

Pro strach naděláno (2012) (seriál)

Ubrat vtipu a přidat na příběhu a mohla to být parádní jízda. Takže film jako by byl rozkouskován do mini scének, takový anglický Kameňák, pochopitelně o x levelů výš. Přesto, nebo právě proto, mě to nezaujalo.