Ďábel v těle (2012)

Velmi dobré. Film není až takovou peckou, nepřináší příliš mnoho nového, i když téma exorcismu je lákavé a je ho jako šafránu. Ovšem táhnout napětí až do posledních vteřin, to se povede málokdy. Závěr byl na plných 5*****, bohužel zbytek byl slabší, přesto mohu jen a jen doporučit.

Blue Caprice (2013)

Takový to mohl být úžasný film. Kdyby se ovšem tvůrci nerozhodli zvolit suchopárný, téměr dokumentaristický film. A tak si říkám - proč Blue Caprice vznikl, co měl divákovi dát? Smysl mi uniká. Zpackat zajímavé téma, to se neodpouští.

Talisman (2012)

Romantika, pohledný, rádo by zasmušilý Zac Efron, trocha zvířátek, nějaké to dítko k tomu a americký mix je namíchán. Sledováno při cestě autobusem na trase Brno-Praha a zrovna tyhle kulisy byly dle mého názoru pro Talisman zcela adekvátní a dostačující.

Vášeň (2012)

Krásné a dobré herečky, které se pustily do koncertu před kamerou. Bohužel, jejich možnosti brzdí slabý scénář. Přesto jako jednohubka na volný večer film zafungoval velmi dobře. Jen mi bylo trochu líto Noomi Rapace - taky umí být kočka, ale nebyl jí vedle Rachel McAdams dán příliš velký prostor.

Vzpoura (2011)

Nudné. Snad i umělecké, ovšem tempo vyprávění velmi zdlouhavé. Trocha akčnosti by snad nikoho neurazila.

In the Flesh (2013) (seriál)

Britský přízvuk, zajímavá myšlenka, ale zcela nevyužité téma. Osobně mám ráda seriály, ale od pilota čekám, že mě buď opravdu hodně zaujme, nebo u mne seriál nemá šanci .Tedy ano, hodnoceno pouze po prvním dílu, ale víc času In the flesh dát nehodlám, bohužel.

House Hunting (2013)

Začátek vynikající, myšlenka dobrá, ke konci ale ztrátí horor tempo. Je příjemné ale potkat se s hororem, který neujíždí jen na nechutnostech a bezduché vyvražďovačce a snaží se vytvořit i nějaké napětí a přichází s nějakou myšlenkou. Nic hvězdného to pravda není, ale začátek lehce nadprůměrný byl.

Pod kupolí (2013) (seriál)

Knihu jsem četla a nelíbila se mi, i když většinou Kinga hltám. Vím, že filmové adaptace jeho děl jsou tristní. Jaké bylo mé překvapení, když Under the dome bylo výjimkou. Seriál šlape od prvního dílu do posledního. Je to zajímavé, postavy skvělé, nepřipadá mi to jako natahované kaše, i když by mohla být. Chci druhou sérii, kdy už bude?

1942 (2012)

Krásná příroda, dobrá hudba, úžasné záběry, zajímavé téma...ale holt se s čínskou kulturou nepotkávám. Film mi tak přišel v mnohém velmi cizí a obtížný k dívání. Kvality určitě má, ale holt jsem barbar, který je zvyklý na Ameriku a Evropu.

Open Graves (2009)

Inspirace filmem Jumanji více než jasná. Samotný film je však velmi, velmi slabý. Úvodní znělka drastická, ale pak už následuje jen čajíček pro puberťáky, nudný, bez šťávy a nápadu. Je velká škoda, že takový potenciál byl natolik promrhán.