Earth: Den na zázračné planetě (2017)

Ako fanúšik prírodopisných seriálov, obzvlášť z produkcie BBC som množstvo záberov už predtým videl, čo dosť ovplyvnilo moje hodnotenie. V porovnaní s ostatnou konkurenciou je to stále päťhviezdičkové, v porovnaní s produkciou BBC trojhviezdičkové. Zhrnuté - stále vysoká kvalita..

Ať žije láska! (1994)

Aj bez slov sa dá veľa povedať no tu ma rušilo priveľa dlhých statických záberov. Skrátiť o 30 minút a prihodím na 5..

Následky lásky (2004)

Skvelá komorná dráma s prekvapivým koncom. Servillo s kamennou tvárou vás prevedie filmom bez toho, aby ste sa nudili..

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Tak vida - netreba drahé efekty a masky na to, aby ste sa báli. Režisér vsadil na temné priestory patológie, okorenil prplaním sa skalpelom v tele celkom fešnej ženy, pridal tak akurát tajomnosti a správnym strihom docielil požadovaného efektu. Za málo peňazí veľa muziky..

Podivné vyšetřování (1970)

Priznám bez mučenia, že som čakal originál drámu z prostredia najvyššej politickej a štátnej moci. Volontého s bradou a u Morriconeho viac ako jeden hudobný motív. Nič z toho sa mi nedostalo. Skrátka ma to nechytilo..

Tiché místo (2018)

Treba vynechať logiku veci a užívať si najmä druhú polovicu. Mimochodom, tá posunková reč stála za prd. S tým by sa nedohodli ani v praveku. Inak nemám nič proti...

Kataklizma nádeje (1996) (TV film)

Nuž nikto nevie kedy niečo podobné môže postihnúť jeho..

Kon-Tiki (2012)

Kniha je o dosť lepšia..

Sicario 2: Soldado (2018)

Tak to chlapci zvládli a dvojka sa vydarila. Brolin s Del Torom sú už ostrieľaní matadori a mladá Moner si to s nimi strihla viac než dobre. Muzika dostatočne temná, nikto sa tu s nikým neserie, takže veľká spokojnosť..

Avengers: Infinity War (2018)

V závere ma už z toho začala bolieť hlava, ale popcorn ako má byť..