Frank Sinatra, ou l'âge d'or de l'Amérique (2015) (TV film)

Také príjemné spomínannie na časy dávnej slávy Frankie boya. Ešte sa veci nekopírovali, nelajkovali, nebolo toľko rozličných digitálnych lákadiel ako dnes. Nie nadarmo to bola zlatá éra..

Balada o Busteru Scruggsovi (2018)

Bohužiaľ veľmi nesúrodé a hlavne nevyrovnané poviedky, kde oscilujete ako väčšina medzi 2-5 hviezdičkami. Tentokrát vezmem Coenovcov na milosť a hlavne za prvú polovicu to napálim za štyri..

Kam orli nelétají (1968)

Vojenská bondovka šmrncnutá špionážnym motívom a okorenená neustálym zamieňaním identity agentov. Tie samopalové strieľačky sú rozkošné :)

Sestra (2018)

Tak predovšetkým treba vedieť, že horor robí v prvom rade zvuk. Bez poriadnej reprosústavy to ani nepozerajte. Tiež je dobré pozerať sám a v neskorých večerných hodinách. Mne sa to podarilo a zážitok sa znásobil. Tí menej ako trojhviezdičkoví by sa mali riadiť týmto návodom a nedehonestovať skvelú prácu tvorcov..

Predátor: Evoluce (2018)

Ach aký potenciál to malo a takýto výsledok. Buď to mali urobiť ako totálnu paródiu, čo by som ignoroval alebo poriadny záhul na spôsob Arnolda v jedničke. Ani ten malý asperger, čo je teraz veľmi populárna vychytávka mi nevadil tak ako tie prešľapy, čo uviedol J*A*S*M. Takže polovičný film..

Drogová válka (2012)

Šikmáči prelínajúci sa medzi policajtmi a zločincami. Do piatich minút mám z toho ostrokyslú polievku a netuším, kto okrem hlavného hrdinu, ktorý je zošikmený trochu inak je dobrý a kto zlý. Dávam si hviezdičku za dopozeranie. Inak klasická drogová detektívka..

Venom (2018)

Nesympatická ženská, pubertálny humor. Inak klasická marvelovská digitálna jazda..

Upgrade (2018)

Tak a že sa to nedá! Už som ani nedúfal, že sa dočkám dôstojného nástupcu Trávnikára. Takmer dokonale vystupňovaný dej bez amerických škrupulí smerujúci k neprekvapivému koncu. Netreba zabúdať na skvelý hudobný podmaz a na hlavného hrdinu, ktorý tú skoro dvojrolu zvládol povedal by som až pridobre. Good vibration :)

Kontra (2018) (seriál)

Najmä časť o Mikulášskych a čertovských tradíciách mi pripomenula ako sme robili podobné veci za mojich mladých čias..

Wolf Creek 2 (2013)

Netreba vymýšľať nič nové a skrátka dať žánru, čo mu patrí. Tu sa to podarilo a aj keď by som mohol filmu vytknúť všelijaké nedokonalosti, ako celok potešil. Gore bez zbytočného strihu, priteplení sú zlikvidovaní, drzí policajti tiež. Spokojnosť..