Sicario 2: Soldado (2018)

Tak to chlapci zvládli a dvojka sa vydarila. Brolin s Del Torom sú už ostrieľaní matadori a mladá Moner si to s nimi strihla viac než dobre. Muzika dostatočne temná, nikto sa tu s nikým neserie, takže veľká spokojnosť..

Avengers: Infinity War (2018)

V závere ma už z toho začala bolieť hlava, ale popcorn ako má byť..

Ukrutnost (2010)

Kitano ma pritiahol ako rybu na udicu a potom ma vláčil po japonsko-kórejských vodách, že som nevedel čí som. Šikmookí mafiáni a ich poskokovia sa navzájom podrážali v tempe hodnom Usaina Bolta a prehľad som stratil už na začiatku. Akcie je poskromne, o to viac nekonečných príkazov a ospravedlnení. kto sa v tom nestratil si môže pokojne pridať hviezdičku a stáva sa šógunom..

Slavíci v kleci (2004)

Taký milý príbeh pre ženy. V skutočnosti je to vyčerpávajúca práca s deťmi, ktoré nikto nemá rád. Ale keď máte na to, nech sa páči. V školstve je to eňo ňuňo :)

Deadpool 2 (2018)

Celkom slušná oddychovka preplnená hláškami pre tých zdatnejších. Vyzeralo to skoro aj na štyri, no v závere im došiel benzín..

Klec (1975)

Presa len je to poznamenané vekom. A keby ni Venturu, tak film zapadne prachom..

Walt Disney - od myšáka k Disneylandu (2015) (TV film)

Nuž síce je to celé gýč, ale milý a to skrátka väčšina ľudí chce. Disney im dal špičkovú podobu cukríkových príbehov, deti sú spokojné, rodičia tiež. Tak vo co go??

Já, Tonya (2017)

Život prináša najlepšie scenáre a tu sa to potvrdilo na 100%. Margot s Allison tomu dali šťavu, doplňte si dobrú muziku a naprosto skvelý strih. U mňa plný počet..

Bruce Springsteen (2016)

Bruce je sympaťák, ktorý to má v hlave napriek značnej sláve zrovnané. A to sa v tejto brandži až tak často nevidí..