Příběhy slavných - Momentálně jsem mrtvý... (2006) (epizoda)

Julo nám, kvázi inteligentom veľmi chýba. Za tých pár minút sa nedá obsiahnuť jeho prínos do sveta umenia a humoru. Nič nové vám tvorcovia nepovedia a tak z nostalgie človek zvýši hodnotenie..

Ten den přijde (2016)

Námet nič nové no severania vedia ako nastoliť tú správnu atmosféru a dokonale vybrať hlavné postavy. Skvelé..

Animal Homes (2016) (TV film)

Chutné boli najmä malé líščatá..

Svoboda pod nákladem (2016)

Príroda má svoje čaro a tomu podľahli nosiči z rôznych kútov a povolaní. Tých najznámejších nám Barabáš predstaví. Vedia o živote svoje a presne toho sa držia. Netreba im Tescá a internet. Ťažká drina z vás vytiahne akúkoľvek agresiu a dlhé úmorné putovanie na vrcholy Tatier vám dá dosť času upratať myšlienky. Najlepšia terapia na svete..

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Anglický šmrnc v spojení so sviežimi nápadmi v tomto preplnenom vagóne komiksových predlôh spôsobil aspoň u mňa vrchol blaha týkajúci sa tohto žánru..

Admirál (2015)

Oceňujem snahu tvorcov o námorný veľkofilm za minimálny rozpočet. Nahnevala ma prakticky neúčasť Rutgera Hauera, na ktorého som sa najviac tešil. Prvá polovica dosť nudná, hlavný hrdina dedinský týpek za zvukov epických tónov víťaziaci v lodných bitkách. Druhá polovica už chvalabohu dostala šťavu a idylické zábery vystrieda aj trochu mučenia a lynčovania. Celkovo slabý nadpriemer..

Truth (2015)

Asi mám už dosť špinavostí v politike. A zabil to Redfordov slovenský dabing...

Beatles vs Stones (2015) (TV film)

Aj keď si viem predstaviť záživnejší dokument predsa len to má už historickú hodnotu. Vidieť legendy v mladých časoch je tak osviežujúce, že som hviezdičku pridal. Zvyšok je umelo vytvorený cirkus kvôli ohromným ziskom..

Zabiják & bodyguard (2017)

Bez tých zbytočných rečí a zbytočnej Salmy by to bola päťhviezdičková akčná jazda..