Pokoj (2003) odpad!

Tak som to riskol lebo zvedavosť zvíťazila a vydržal som to až 20 minút, za čo si udeľujem zlatý kríž za trpezlivosť! Dementné je na tom všetko od scenára po hercov. Tí sú vybraní zrejme na céčkových pornokastingoch. Kult akurát pre rovnako dementných sledovateľov a duševných mrzákov..

Lovec jelenů (1978)

Zbytočne rozvláčny úvod, akčný stred a depresívny záver. Skvelé herecké obsadenie. Dúfal som v 90%, vyšlo na 75%..

Čína z ptačí perspektivy (2015) (seriál)

Krásne zobrazený progres technologický aj stavebný. Keby Mao vstal z hrobu, nevedel by, kde sa nachádza..

Pasažéři (2016)

Vizuál to malo perfektný! Príbeh nato ako bol poskladaný nenudil. Fishburne si tam hodil väčšie cameo a exol. Neviem prečo. Bol som odhodlaný dať priemer, no predsa len sa mi to páčilo viac ako som čakal..

Kate a Leopold (2001)

Tí dvaja sú mi tak sympatickí, že napriek romantickej komédii Made in USA dávam 4..

Odvrácená strana měsíce (2015)

Slabé, ale štyri. Najmä hudba, exteriéry a herci to pozdvihli nad zvyčajný priemer..

Bratříček Karel (2016)

Prekvapujúco populárny v Poľsku a tak trochu nedocenený na Slovensku. Postavou malý, duchom a morálkou veľký Karel je a bude inšpiráciou aj v budúcnosti lebo znovu smerujeme do rovnakých sračiek..

Ultima chiamata (2013)

Neviem, či sa nebudem opakovať, ale sme len vírus na tele tejto planéty a planéta sa k nám aj zachová ako k vírusom - zbaví sa ich. A nás pár, čo si to uvedomujeme tomu nemôže zabrániť..

Dunkerk (2017)

Znepokojivá hudba tvorí väčšie percento úspešnosti tohto filmu. A ku koncu ste radi za ticho. Inak dokola opakované motívy letcov, námorníkov a utečencov u mňa postupne znižovali hodnotenie až na priemer..

Lagerfeld - důvěrné (2007)

Teplý narcis , ktorý vyrástol v prostredí bez skutočnej lásky. A takto to dopadlo..