Solas (1999)

Člověk by se měl narodit dvakrát..jednou chudý a podruhé bohatý, aby i bohatí poznali chudobu a chudí si jednou mohli užívat..

Noční běžec (2009)

Noční běžec..spíš ale tak nějak klopýtá odnikud nikam..

Co skrývá krása (2009) odpad!

Neskutečné, místy až komické přehrávání a nepřirozenost některých figur, ale i situací, vytváří z tohoto "filmu" frašku na téma "DOMINA A ZAOSTALEC"...

Revizoři (2003)

Napsat filmový scénář nemusí být někdy až tak těžké..jasným dokladem toho jsou Revizoři..nevím jak vy, ale já potřebuju k dobrýmu zážitku z filmu alespoň trochu děje a nějaký ten dialog..toho jsem se nedočkal a jsem hodně zklamaný..jedna * za pousmání se na samém začátku, ale když je to pak pořád stejný, člověk už se ani nesměje..

Brendan a tajemství Kellsu (2009)

Fantastický středověký příběh o tom, kterak naši předci přišli na to, jakou nekonečnou a nezvratnou sílu má dobrá kniha! Skvělá muzika, o kterou se postaral Bruno Coulais.

Městečko Peacock (2010)

To jsem se nechal ale hloupě nalákat na psychologický thriller..kéž by člověk dopředu věděl, do čeho jde..zpočátku se film rozjíždí celkem zdařile, ale postupem času vás utluče nudou.

Pan Nikdo (2009)

Lidská myšlenka je rychlejší než blesk..a zatímco tato putuje mozkem, snažíme se vybrat si ze všech pravých cest životem tu nejpravější..

Cimrmani (1997) (pořad)

"Humor je injekce proti zbláznění z toho, že se neodvratně blíží smrt.." takhle nějak to Svěrák podal :))

Hanebný pancharti (2009)

Náckovskejch skalpů nebude nikdy dost, pokud nebudou všechny...

Maradona režie Kusturica (2008)

Asi proto, že fotbal nějak zvlášť nemusím, dlouho jsem se k tomu neměl..a pak přišlo MS v JAR, Maradona ve vedení Argentinců, a já se chtěl dozvědět víc o této legendě..myslím, že Emir se toho zhostil dobře, na můj vkus až neočekávaně, protože dokument je přecijen trochu jiný žánr. V závěru pak potěší Manu Chao s písní La vida es una tómbola, která je právě o Diegovi..