Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Jsou dva typy lidí - první, kteří se na to těšili i přesto, že viděli a jsou milovníci původní trilogie, nebo druzí, kteří buďto neviděli p. trilogii nebo viděli a nechtějí zahazovat čas nějakou "americkou předělávkou". Já patřím mezi ty první a jsem spokojená. Jistě, nemůžeme srovnávat 160ti minutový film s celou trilogií, kde toho bylo logicky mnohem víc, ale rozhodně se to povedlo dobře natočit i Fincherovi. Hodně se mi tady líbil Daniel, ikdyž ho moc nemusím a objevila jsem Rooney, kterou teď podle mě uvidíme díky tomuto filmu na obrazovkách mnohem víc. Pro mě tedy příjemné připomenutí původních filmů, které určitě nic nezkazilo.

Ocelová pěst (2011)

Krásná záležitost..Nevidět v poslední době The Help, které mě hrozně dostalo, tak se nebráním 5*! Skvělá akce, na to, že si nějak nepotrpím na ačkňáky a ty 2 hodiny utekly tak rychle, že se mi tomu nechtělo ani věřit. Hugh je vynikající herec a s Evangeline mu to hrozně pasovalo :) A velké plus za výběr hudby, hned si djd opatřit soundtrack!

Orel Deváté legie (2011)

Naprosto bezduchý film. Těšila jsem se na pěkný film z období Říma a dočkala jsem se této slátaniny. Kamera hrozná, prostředí taktéž, vůbec jsem tomu filmu nic nevěřila..

Pařba v Bangkoku (2011)

První díl byl samozřejmě lepší, nechápu proč tohle točili...

Princ a pruďas (2011)

Utíkalo to jako voda, nicméně to byla taková blbost, až mi je z toho zle..A to jsem na to chtěla jít do kina, pf!

Protivný sprostý holky 2 (2011) (TV film)

Bez původních Plastics a Lindsay už je to nuda..Koncept něco podobnýho jako jednička ale zpracování už je o něco, no něco víc, horší. Vtipných momentů tam bylo asi tak o 90% méně a celkově nuda.

Rango (2011)

Vynikající wester animák, na který jsem se kvůli dokonalému traileru těšila snad půl roku. Bohužel film samotný mě trochu zklamal svými nudnějšími chvilkami a epizodováním, které filmu trochu ubraly na kvalitě (taky si myslím, že mi to trochu zkazil ten český dabing). Jinak mě atmosféra divokého západu absolutně uspokojila, hudba byla úžasná a animace až epická...EDIT: Po roku viděno v kině znovu a neztrácí to na kvalitě.

Rio (2011)

Kde jsou ty časy kvalitním animáků, jako je Hledá se Nemo...Rio je pěkná pohádka, dobře zpracovaná ale prostě to zase není ono! Ale podotýkám, že postava Blu-a byla úžasně propracovaná, jeho gesta a hlavně dabing! To bylo snad poprvé, co jsem pod hlasem neviděla samotného animovaného hrdinu ale jeho dabéra - tleskám Jessi!

Rosewood Lane (2011)

Naprostá slátanina. Nevíme co, proč a vlastně nevíme vůbec nic..