Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Stejně jako v prvním díle krásné záběry prostředí, jinak nic moc. Film mě začal bavit až v polovině, kdy se fakt dobře rozjel. Plus je dobrý soundtrack, hlavně cikánské písně!

Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)

Lepší než Krev a písek, příběh měl větší spád a celkově to bylo akčnější. Jediné na co prostě budu pořád nadávat je ta krev a spomalování, už mě to opravdu nebaví.

Správci osudu (2011)

Čekala jsem průměrný 4* film, na který jsem šla do kina jenom kvůli Emily Blunt, ale dostala jsem mnohem víc. Dynamický příběh, u kterého nebyla minuta, při níž bych znuděně poslouchala lidi v zadních řadách. Chemie mezi Em a Damonem mě okouzlila, v životě bych neřekla, že jim to spolu bude tak pasovat. Po celou dobu trvání jsem se usmívala, smála vtipným hláškám a doufala, že se tento film nevyhne normálu a bude mít hezký happy-end. Zkráceně mě Správci dostali na plné čáře a já už se nemůžu dočkat, až si je vychutnám i doma. Pro mě absolutně ideální romantické sci-fi. 95%

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Po dlouhé době zase super film! Spojení sci-fi a komedie zde úžasně fungovalo. Dvojka Simon a Nick to jako vždy rozjeli, od začátku jsem se hrozně bavila, hlavně Kristen a její nadávky byly dokonalé :D "Tři kozy!"

Sucker Punch (2011)

Nesnáším zakomplexované ČSFD! Pro mě zatím film roku. Zack je magor a to už všichni víme, zase si to udělal po svém a náramně se mu to povedlo. Přijde mi, že na film s podobným "herním" tématem jsem čekala od mala. Za audio vizuální stránku si film zaslouží alespoň ty 4*, za originální nápad a výběr hereček zbytek, a není o čem diskutovat. Hudba byla vybrána naprosto dokonale, prostředí ve kterém se film odehrával mi bylo taky velice blízké. "You have all the weapons you need. Now fight! !

Světová invaze (2011)

Viděla jsem to v době, kdy se zrovna pařil Crysis 2, takže mě celá ta mimozemská atmosféra trochu zklamala, ale samotní alieni byly celkem dobří. Kamea byla otřesná, taktéž herci...Ještě, že jsem na to nešla do kina... :))

Templář (2011)

Pěkný historický film s celkem dobrým příběhem a úžasnou krajinou, bohužel kamera byla otřesná a kvůli ní musím jít o hvězdu dolů.

The Fades (2011) (seriál)

Výborné zpracování, herci, příběh..Škoda že jsme nedostali 2. sérii.

Tři mušketýři (2011)

Dumas by se otáčel v hrobě, ale já se celkem dobře bavila.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Předem - nejsem fanda Twilightu, nesnáším Jacoba a celá série je podle mě nechutně nelogická... Jen co jsem usedla k plátnu, vykoukl na mě můj oblíbený indián bez trika, což mě absolutně odradilo do celého filmu..Po chvíli se film celkem "dobře rozjel", Bella byla asi půl hodiny nadržená, Edward se culil jak panenka Barbie - aneb první hodinu bych shrnula jednou větou, což je dost smutné..No ale pořád to bylo lepší jak předchozí díly, nebo alespoň první a druhý. Dialogy byly hrůzostrašné, člověk, který psal scénář by se měl dobrovolně vyfackovat a kamera pokulhávala taky, jakž takž to zachránila hudba.. Masky byly oproti jiným dílům taky lepší, Kristen vypadala na jedničku, celkově to její těhotenství pro teensky zfilmovaly dobře, až na ukázky nervového systému jak ze Spider-Mana. Konec se snažil být jeden velký cliffhanger, kino nedýchalo, Bella vyparáděná jak ze znělky Pretty Little Liars a její rudé oči to všechno dokonale zabily. Jako celek rozdělený na dvě poloviny (jak je to teď po Potterovi zvykem) to hodnotím kladně, i když zrovna tady by se děj obou filmů vlezl do 2 a půl hodiny. Nejlepší na celém filmu byl pozdější komentář nejmenované slečny - "Zlaté True Blood..A nejlepší na tom byl stejně bratr Dextera!"