Jde si pro nás noc (2018)

Gore mě nikdy neomrzí. Doporučuju přeskočit příběh a užívat si jen těch jatek.

Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

Nová Mamma Mia naprosto postrádá jakýkoliv příběh, nicméně je to nutně třeba? Já i zbytek kina jsme si to užili na plné čáře a ke konci filmu tam nebyl snad nikdo, kdo by netrsal a neodcházel s dobrou náladou. Casting se velmi povedl, Lily James byla kouzelná, jako vždy, akorát trochu škoda absence Meryl. Jediná výtka z mé strany je Cher, ta už byla moc i na mě :)

Noční hra (2018)

Jedna z nejlepších komedií za poslední rok.

Půjčovna masa (2018) (seriál)

Tak, jak sem byla unešená z první série, jsem zklamaná z druhé. To byl ultra nekoukatelný shit.

The Haunting (2018) (seriál)

Nesleduju horory protože většinou přes prsty ani půlku nevidím a tento komentář píšu asi pro podobné lidi, jako jsem já.. Vydržte 4 díly a při pohledu na ducha se nebudete bát, budete brečet. Už dlouho jsem neviděla nic tak emocionálního se skvělým výprávěním jako tohle, a hned po zhlédnutí jsem se začla dívat podruhé. Bravo.

Tiché místo (2018)

Trošku The Last of Us, kterému by nechybělo trochu víc mystično.

Tomb Raider (2018)

Tak jsem se po pár letech vrátila po hře a komixech na Yamatai a byl to docela průser. První část filmu okay, slušné představení Lary, příběhu okolo, nějaká ta honička po Londýně… Nicméně asi od půlky to připomínalo herní cutscény, kdy jsem přesně věděla, co bude následovat, viz vodopád, letadlo, padák..Což by vlastně ani nebylo zlé, kdyby se té hry drželi celou dobu a vynechali tu stupidní zápletku s otcem nebo vůbec vyřešení hlavního příběhu. Taky bych to snesla trochu v drsnějším podání, víc v duchu hry, protože to trošku vypadalo, že filmová Lara je na rozdíl od té herní nezničitelná, a žádné přežívání v divočině a bojování o holý život se nekoná. V souhrnu jsem viděla pouze 4 lokace, což je docela smutný, skvělé akční scény, které rušila příšerná hudba v pozadí a fakt šílené zprzněný herní příběh. Nicméně Alicia je jako rebootovaná Lara úžasná a troufám si říct, že lepší herečku by na tu roli nenašli. Bohužel nejmenovat se to Tomb Raider, nikdo by po tom ani neštěkl. V porovnání s herními adaptacemi se mi mnohem více líbilo Assassins’s Creed.

Úžasňákovi 2 (2018)

Slabší než jednička. Hodně mě mrzí ten nehorázně předvídatelný příběh, nicméně i tak jeden z nejzábavnějších animáků poslední doby.

Baby Driver (2017)

Hlasuju, aby odteď všechny filmy obsahovaly hudbu ve stejném měřítku, jako Baby Driver! Neskutečná radost z tohoto filmu.