The Secret Diaries of Miss Anne Lister (2010) (TV film)

Když BBC točí lesbické filmy, země se otřásá. Opět velmi povedené drama, po Tipping The Velvet jedno z mojich nejoblíbenějších dobových. Maxine Peake předvedla opravdu bravurní výkon, zato naše známá Anna Madeley se mi nějak nelíbila. Určitě film doporučuji každému, kdo má rád Anglii v 18., 19. století a není moc velký homofob :)

Twilight sága: Zatmění (2010)

Rozhodně lepší jak první dva díly, ale i tak, nic z toho nechápu..Proč upírům lámaly hlavu nebo končetiny, jako by to byli porcelánové panenky? A proč je Edward tak nehorázně sladký???!

Ve znamení raka (2010) (seriál)

Nejinspirativnější seriál, jaký znám. Skoro každý díl jsem obrečela, vždy jsem se i kvalitně zasmála..Navíc Laura Linney je božská a nechápu, jaktože ji už dávno neznám!

Vlkodlak (2010)

3,5*. Mnou dlouho očekávaný film sem konečně schlédla v kině a líbil se mi. Kamera občas byla zmatená, ale jinak žádné výčitky nemám..Možná tak na Hopkinse, který mi celou dobu byl nesympatický.

Vrahouni (2010)

Zbytečně podceňovaná komedie. Celých 93 minut jsem se skvěle bavila, hysteričnost Katherina byla úžasná a Ashton je fakt kus ;) Navíc celý ten nápad s tajným agentem byl docela fajn..Taky nemůžu opomenout skvělou hudbu, kterou si budu broukat snad ještě zítra :)) Klidně bych si to pustila znovu.

Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

Svého žánru film dobrý, ale mě nějak extra nezaujal..Jediné z čeho jsem "byla udělaná" byl Josh Brolin.. :)

Yes or No, Yaak Rak Kor Rak Loey (2010)

Strašně milá podívaná, troufám si říct že jedna z nejlepším romantických komedií které jsem viděla. Nemám moc ráda asijskou tvorbu, takže jsem byla opravdu mile překvapena. Jediná věc, kterou musím vytknout je neustálá hudba, kterou bych občas na chvíli vypla.

Země kůlů (2010)

Taková o hodně zajímavější Cesta. Sice, jak je u těchto filmů zvykem, se příběh poněkud táhne, ale to vůbec neva. Já se nenudila, bavilo mě to, dokonce bych tento film nenazvala hororem. Spíš takové drama řízlé hororem nebo naopak :)) A hlavně, mám ráda zombie a upíry, tady je to něco mezi, takže jsem chrochtala blahem a dokonce jsem i brečela.. :D

Ženy v pokušení (2010)

Jednoznačně jeden z nejlepších českým filmů, jaký jsem kdy viděla..Příjemná komedie se špetkou dramatu, konečně bez trapných vtipů a dokonce i obsazení bylo na české poměry dobré..Bravo ;)