Futurama: Fialový trpaslík (2009) (video kompilace)

Ačkoliv se mi na začátku zdálo, že to konečně bude našlapaná zábava, tak mě to opět trochu zklamalo. Postupem hrací doby film postrádal humor, akci, zábavu, která se objevila až v minimální dávce na konci. Asi by fakt bylo nejlepší to mít rozstřihané na ty 4 díly a ten konec nějak rozuměji zavřít.

Glee (2009) (seriál)

1. série - 7/10; 2. série - 6/10

Holka z města (2009)

Úplně obyčejná romantická komedie, která nenabídne nic nového, ale i přesto jsem se dobře bavila..:) Jednu výtku však mám - Renée neni Renée (nebo spíš Bridget? ) bez trocha tuku na těle a Makra Darcyho :))

Hotel pro psy (2009)

Děti se starají o pejsky, sice trošku, no trošku víc, nelogický, ale tak nehorázně roztomilý! Rodinná komedie jak má být.

Invictus: Neporažený (2009)

Dějiny rugby neznám, tudíž jsem ani nevěděla jak film dopadne, nicméně jsem mírně zklamána, ten pravý Eastwood by nenechal pozitivní konec :))

Jánošík - Pravdivá historie (2009)

Absolutní nudná slátanina s pražsko-slovenskou řečí, nevím kterého idiota napadlo to takhle namluvit.

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Teen vyvražďovák, z jedné části nudný, natahovaný, z druhé vtipný, se skvělýma hláškama (i ten slovenský překlad dělá svoje). Škoda toho zpracování.

Kawasakiho růže (2009)

Mám hrozně rozporuplné pocity. Zprvu velmi zajímavý, dialogově kvalitní film, který se ale proměnil v už moc ukecanou nudu. Usekla bych posledních 10, 20 minut :)

Kolej Sv. Trajána 2: Legenda o zlatu rodu Frittonů (2009)

Trochu slabší než jednička, ale i tak, já se smála pořád. Skvělé hlášky, ředitelka Everett a zároveň super parodie. Jen mě trochu mrzí, že Gemma si zde střihla jen malou roli.