Absurdistán (2006)

Docela sranda, jen ten konec je takovej o ničem. A poznal jsem tam několik lidí z mého okolí :) 60%

A co Bob? (1991)

Poslední třetina sice oproti prvním dvěma třetinám filmu lehce strádá, ale jinak velice kvalitní zábava. Jááá plachtííím!! 80%

Ad Astra (2019)

Nevím, mně to příliš jako space-opera nepřišlo.

Aeon Flux (2005)

Dost naivní pokus, minimálně mně to nic neřeklo. A to mám sci-fi rád. Přiznejme si - šlágr to stejně bejt neměl Někde na přelomu jedné a dvou hvězd. 30%

Agent bez jména (2010)

Kamera nepříjemně chaotická a roztěkaná, dialogy děsné a dabing taky hrozný. Steve Austin by se měl držet radši svého kopyta (wrestlingu), protože je to prototyp neherce. Na klad snad některé krvavé detaily (ustřelená noha, mexikánské mučení). Jinak amatéřina. 3,5/10

Agent v sukni (2000)

Vcelku zábavná oddychovka v pracovním tejdnu. 6/10

Agent z Hong Kongu (2001)

Dvě za ten fight na Adama, jinak nix extrémního. Ale neurazí - 45%

Agora (2009)

Dokonalé pojednání o tom, nakolik je člověk oproti zbylým bytostem geniální (ve smyslu toho, co mu umožní ta měkká tkáň v lebce)...a o tom, jak je kvůli několika fanatikům a jejich pohádkám schopen podlehnout barbarství, šílenství a tuposti - a to skrze celé své dějiny. A nemluvím jen o náboženství...Jednomu by to skoro hnalo slzy do očí. 9/10

Air Force One (1997)

Hned po Executive Decision žánrově moc dobrý film. Jenže čítá větší menží menší množství chyb a určité momenty (ano mám na mysli ten americky "sebeobětující se") jsou napřesdržku. Přesto 6/10

Aljaška v plamenech (1994)

Steven na vrcholu sil. Na tomhle místě mu tu trochu eko-kulturní propagandy beru. S úsměvem přejdu i ty humanistické plky, který moc nejdou dohromady s menší krvavou lázní. Plus pro mě historická hodnota - jeden z prvních akčňáků, který jsem snad viděl v TV. SUBJEKTIVNĚ hodnotím 8/10, OBJEKTIVITA velí 5,5/10