Poslední tango v Paříži (1972)

Má svý problémy, každý má svý problémy, ale ty režisérovy mě moc nezajímají. Ovšem pár zajímavých míst se najde.

Králové léta (2013)

Občas parádní hlášky, ale hlavní linie není moc zajímavá.

Samson a Dalila (2016) (divadelní záznam)

Hudba fajn, hlavně tiché sbory, ovšem problém mám s duety, těmto dvěma tu vášeň fakt nevěřím, takto si femme fatale nepředstavuju.

Legendy folku a country (2000) (seriál)

Zajímavé a záslužné, jen ten výběr interpretů je někdy trochu zvláštní, nevím, jestli jsou největšími hvězdami F&C u nás Hutka, Merta a Traxleri. Naopak Vlasta Redl se zde jeví jako téměř neznámý lokální talent...

Studená válka (2018)

Zajímavý příběh a v podstatě nemám žádné výraznější výhrady, ale mezi ústřední dvojici mi chyběla jiskra, takže jsem tomu úplně nevěřil.

Bába z ledu (2017)

Celkem sympatický film, herecky i režijně bez výraznejsich výtek, ovšem ve druhé polovině trochu ztrácí dech.

Grissomova banda (1971)

Povedený scénář, zpracování ujde, děsivý český dabing.

Čestné kolo (1973) (TV film)

Spousta intrik a pro nepřipraveného diváka až šokující kreace skupiny Bukanýři na velodromu.

Ta chvíle, ten okamžik (1981)

Pěkná tíživá atmosféra a slušně herecké obsazení, nicméně některé postavy měly podivnou motivaci a takový pacient v podání Vinkláře je zbytečnou karikaturou navíc.

Rvačka mezi muži (1955)

Pro mě mohli klidně vylupovací scénu vyškrtnout nebo aspoň podstatně zkrátit, ale jinak hezké.