Malá mořská víla (1976)

Jako dítě školou povinné jsem zamilovaně v kině vrhal zamilované pohledy k Mirušce Šafránkové a otíral slzy nad tíhou lásky, o jejíchž tíži jsem v tomto věku neměl ani potuchy..

Gamer (2009)

Prima nářez! Taková malá drsná sondička do nedaleké budoucnosti, kdy naše stará dobrá Wokna z dílny Billa Gatese nahradí sofistikovanější a promakanější software.. A navíc je ten snímek provázen skvělou hudbou..

Pevnost (1983)

Na tomto snímku z režiserské kuchyně Michaela Manna je krásně vidět, že začátky bývají někdy těžké (alespoň pro mne, jako pro diváka, nebylo snadné tento snímek sledovat..). Ty dvě * jsou za snahu o napětí a skvělý hudební doprovod.

The Offspring Complete Music Video Collection (2005) (video kompilace)

Muzika skupiny The Offspring je vhodná jak k tanci, tak i k poslechu.. ale hlavně je úplně skvělá v okamžiku, kdy se člověk potřebuje urvat z řetězu, kdy potřebuje vypnout mozek, kopne do vrtule, šlápne do pedálů a vyrazí.. Je to prostě vodvaz.. Toto dívko je našlápnutý jejich nejlepšíma flákama, který převedli do videoklipové podoby. Jasně, že mají ještě víc skvělejch fláků, ale to už se člověk nekouká. Pustí si to skrz uši přímo do hlavy, chytne do ruk řídítka a vyráží..

Zack a Miri točí porno (2008)

Kdo by čekal film z prostředí rozvinutého pornoprůmyslu, tak ten je úplně vedle. Nejedná se o žádnou sondu pod rozzářené rampy pornostudia, ale spíš o malou sondu do takové domácky působící pornomanufakturky. Do domácí pornodílničky, ve které se Zack - začínající pornorežisér a pornohrec v jedné osobě - snaží né moc umně zamaskovat své skutečné city k začínající pornoherečce Miri..

23 (2007)

Toto je první nekomediální snímek s gumovým xichtem Jimem Carreym, který jsem byl schopen zkousnout. Pokaždé, když Jima vidím, tak se mi před očima míhají ty jeho neskutečný opičárny, a to mi kazí mi dojem z dobré podívané. Spousta lidí je z tohoto snímku zklamaná, protože očekávají hlubší význam čísla 23. Ale tento film vůbec není o číslu 23. Je jen a pouze o posedlosti. Ve skutečnosti každá posedlost může být zničující, a je úplně jedno jestli se necháte zblbnout nějakým číslem, penězmi, mocí, nebo tím, že získáte nejvíc bodů na CSFD..

V hlavní roli já (2008)

Černá irská komedie, ve které životní ztroskotanec Mark na vlastní kůži pocítí, že na posr...ho i ha.zl spadne.. A bacha! jsou tam dost suchý hlášky..

Divoká řeka (1994)

Vzal jsem si na hlavu helmu, dotáhl jsem si popruhy od plovací vesty, protože jsem očekával pořádnej sešup dravým vodním proudem. Ale nakonec jsem byl rád, že jsem měl sebou potřebný sáček, neboť z tohoto snímku jsem měl akorát tak mořskou nemoc..

Revolver (2005)

Do první poloviny oddechovej snímek s výrazným rukopisem Guye Ritchieho.. Potom si člověk uvědomí, kdo jakou hru zde hraje a začíná být trošičku nuda.. I když ne tak docela. V tomto okamžiku se všechno nějak tak strčí do mixéru, několikrát zamotá, otočí, zaplete, abyste na konci věděli, že.. Je to koukatelný, ale žádná bomba to není..

Kurýr 3 (2008)

Kurýr v podání Jasona Stathama se mi vždycky líbil, ale tímto zpracováním u mě klesl mezi takové slabé snímky jako Rychle a zběsile nebo Agent XXX..