Terminator Salvation (2009)

Koukám a říkám si "ten Arnodl vypadá pořád tak dobře. Jak to ten kluk guvernérská asi dělá?". A potom jsem zjistil, že to nebyl von, že to byl jeho počítačovej odlitek, kterej za něho zaskočil, a byl jsem z toho smutnej. Bez živýho Arnolda to už není Terminátor..

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Zombie snímek stokrát jinak.. Tentokráte z dílny Roberta Rodrigueze. Myslím si, že Robert měl v úmyslu vytvořit skvělou komedii, jenom se mu to trošičku zvrtlo.. Ale jenom trošičku, protože já jsem se při většině scén opravdu smál..

Kung Fu Panda (2008)

Další animák ze studia DreamWorksů. Tentokrát za hlavního hrdinu vybrali hloupýho tlustýho pandu, kterej má ze všeho jen srandu.. Ale musí se nechat, že mě ten černobílej plyšák se svojí partičkou kung-fu kamarádů docela pobavil..

Propast (1989)

Nádherná podívaná, která mě unudila k smrti..

Osobní strážce (1992)

Whitney Houston zde předvedla kromě svého božského hlasu i nádherně růžový jazýček a zářivě bílý chrup, který v určitých pasážích zářil přes celé plátno. Na to se nedá zapomenout..

Sex instruktor (2001)

Máte problémy? Svěřte se psychoterapeutovi. Máte problémy? Svěřte se do rukou právníka. Máte problémy? Klidně se svěřte, vždyť jste v americe. Svěřte se, tedy pokud máte na zaplacení.. Sex instruktor je skvěle obsazená komedie, která je bohužel zdá se u našeho diváka poněkud nepochopená..

Fido (2006)

Taková neslaná-nemastná zombie komedie..

Pařba ve Vegas (2009)

Chcete se důstojně rozloučit ze svobodou? Tak prostě vlítnite do štatlu, bejte pár hrnců, nějakýho červa, fónkite nějakou trávu a bude hej.. Pěkně si to užijete a rozhodně nedopadnete jak čtveřice kamarádů - loserů, kteří se před svatbou jedou rozloučit se svobodou Douga. Ano, je to vážně míněná rada, protože Las Vegas není v žádným případku nejvhodnějším místem pro loučení se svobodou! Všímavý divák si toho rozhodně mohl všimnout ve snímku "Šest pohřbů a jedna svatba", kterej byl mimochodem o třídu vtipnější než "Pařba ve Vegas"..

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Nejslabší část trilogie (zatím) ochlupatém dlouhonosém Mannym, malém smradlavém Sidovi, šavlozubém Diegovi a jejich přátelích. Snímek jede tak nějak samospádem na vlně předcházejících filmů. Chybí mi tam takové ty jemné humorné vychytávky, na které jsme byli zvyklí..

Avatar (2009)

Velkolepá podívaná, velkolepá podívaná, velkolepá podívaná.. Přemýšlím co jiné bych o tomto snímku řekl. James Cameron zase o kousek posunul hranici filmových dějin. Ale fantasy asi není můj šálek kávy, takže říkám - velkolepá podívaná a tři* jsou ode mne až moc..