Smrt přichází v bílém (2003)

Si děláte srandu ne? 72% a taková sračka? Mizerné herecké výkony, nechutné, trapné, divné a nechápu proč se film jmenuje "Smrt přichází v bílém " když je originál "Dead End". Celý film jsem se nudil a jednu hvězdu dávám za pointu.

Los ojos de Julia (2010)

Dlouho jsem neviděl tak napínavý thriller/horor a proto si tato mysteriózní podívaná u mě vysloužila pozici mezi nejlepšími horory. Mělo to své chybičky a pár hluchých míst, ale bylo to originální a sakramentsky napínavé. 8/10

Hugo a jeho velký objev (2011)

Martin Scorseseho mám rád a na Huga jsem se dost těšil, ale zklamal mě. Film jsem moc nepochopil i když mi nepřišel nijak náročný a bylo to celkem nudné. Spielbergův Tintin byl mnohem lepší.

Tintinova dobrodružství (2011)

Steven Spielberg je můj oblíbený režisér a na "Tintinova dobrodružství" jsem se hodně těšil. Steven nezklamal a dost mě mrzí, že mu oskara vyfoukl "Rango" což nechápu. Vlastně tento rok nechápu hodně oskarových ocenění... Každopádně si u mě Tintin vysloužil pozici mezi nejlepšími animovanými/dobrodružnými filmy.

Stigmata (1999)

Nudný oldschool horor s otřesnou hudbou.

Vyměřený čas (2011)

Originální myšlenka za kterou musím dát 4* a Justin Timberlake tento rok spolu s "Kamarád taky rád" dokazuje, že není zase tak špatný herec.

Žena v černém (2012)

Překvapivě povedená duchařina s "Harrym Potterem" v hlavní roli. Přesně tenhle styl hororu mám rád.

Muž, jehož paže explodovaly (2005) (TV film)

Když steroidová pouť skončí tak má muž hladinu testosteronu dvanáctiletého děvčete a varlata velikosti burských oříšků. To dokáží steroidy!