Sherlock Holmes (2009)

Podľa m)a ten film skvele šlape. Všetko má spád, diológy su vtipné a britké, herci sú perfektný, akcia je svižna a sountrack uplne skvely. Na 5* to sice nie je ale 4* dávam s čistým svedomím :)

District 9 (2009)

síce to ma nejake logicke trhliny a muchy, ale skutočne už veeeeeeľmi dávno sa mi nestalo aby som v kine niekomu tak držala palce ako na konci tým mimozemšťanom. Taktiež ma potešilo, že efekty veľmi netlačili na pílu a kreveťaci nedopadli jak nebohy Jar Jar Binks - t.j.neboli vobec gumeny a proste len vytvorený pomocu jedničiek a nul. Takže za to si to určite zasluži plných 5*.

Proroctví (2009)

Pre mna je to 70%, veľmi som sa na ten film tešila, zápletka sa mi zdala zaujímava a bolo mi jasne, že celá kvalita bude spočívať na jej rozluštení, no a v istom zmysle to bolo sklamanie, záver sám o sebe bol skvelý ale skutočne by sa hodil skor do Dňa, kedy sa zastavila Zem tam by to bylo naprosté WOW! Ale v Knowing mam pocit že sa mieša priliš veľa žánrov, kedy sa ani pre jeden nestačí vytvoriť kvalitná atmosféra- chvíľu riešime temný les a horor, chvíľu rodiné bulíky, pak katasrofický thriller a nic nie je dotiahnute do konca. Fakt škoda keby sa držali pri z(Z)emi bolo by to oveľa lepšie...

Vládce knih (1994)

prepačte ale nemôžem inak, ked som mala asi 11 bol to moj najoblubenejši film a cele to dobrodruzstvo som si chcela prežit namiesto hlavneho hrdinu ani po rokoch pre mna ten film nestratil svoje decke kuzlo:)

Krajní meze (1995) (seriál)

uroveň dielov je sem-tam dosť kolísava, takze to styri hviezdy lizlo len tesne ale pri vascine casti ma tak neprijemne mrazilo za krkom co bolo len a len dobre:)

Holky to chtěj taky (2001)

nemozem inak proste som sa pritom fakt skvele pobavila, velmi prijemne prekvapenie, videla som to uz asi 3x a stale sa bavim asi som objavila svoj guilty pleasure:)

Divoké kočky (2000)

klisovita klisovost, ale na sobotny vecer ked nebolo co robit padlo veeelmi vhod:) je to take mile a velmi to ani neomrzi

Ostrov (2005)

u mna je to niekde na hranici medzi tromi a stzrmi *, pribeh dobry, herci su super, triky su skvele len ten zaver nejak vysumi do prazdna mam z neho zmiesane pocity ze to chcelo nievco drnejsieho alebo toho viac dopovedat inak skvely letny popcorn

Tanec v temnotách (2000)

sice styri hviezdy ale ta kamera ma neskutocne rozculovala, je mi ajsne ze to bol zamer ale proste kazila mi zazitok, bjork je skvela aj ked ju uprimne neznasam herecky talent sa jej tu upriet neda a zaver bol podla mna dost realisticky-kazdy koho idu obesit by sa spraval podla mna rovnako