Život je večírek (2018)

Mně se to moc líbilo. Jsou tam scény, kdy jsem se smála nahlas, a to je co říct. Dokonce tam jsou scény, kdy jsem si poplakala, ale já brečím snad u všeho, takže to nic moc neznamená. Líbilo se mi to. Asi je to tím, že čím jsem starší, tím víc se dokážu vžít do Deanny, což je teda hrozný, ale je to tak, nikdo nemládneme. Snímek má nic moc hodnocení, ale budu se opakovat, mně se to moc líbilo a ráda si film kdykoliv pustím znovu.

Ženy v běhu (2019)

Mám ráda české filmy. Mám ráda Adamovskou, Hofmanna, Vetchého, Kubařovou a Bokovou a miluju Polívku mladšího. Už když jsem kupovala lístky do kina, tak jsem byla nadšená a vůbec toho nelituju. Bylo to skvělý! Je to skvělý! Už se nemůžu dočkat, až to vyjde na DVD a já se na to znova podívám. Bavila jsem se, smála jsem se, byla jsem dojatá. Moc se mi líbila dějová linka a hlavně to herecké obsazení. No a když Vetchý požádal Kostkovou o ruku, i když nemusel, tak se mi i chtělo brečet, prostě jsem ženská a svobodná! (už 6 let čekám na žádost), takže mě to dojalo. Prostě jo, za mě jo, všema deseti! Po účastnících zájezdu je to můj druhý nejoblíbenější český film. 18.10. viděno na DVD a pořád to žeru.

Holmes a Watson (2018)

Viděla jsem to už třikrát. Jo, fakt třikrát. A ne protože by to bylo tak dobrý, ale protože jsem pokaždé v určité fázi usnula. Scénu s obří cuketou už nemůžu ani vidět. Nuže, obávám se, že po čtvrté to už zkoušet nebudu. Čekala jsem něco lepšího.

Captain Marvel (2019)

Četla jsem recenze o tom, že to je nejlepší film od Marvelu. No, co na to říct. Zcela upřímně, líbilo se mi to. Brie neznám, takže pro mě to je neokoukaná tvář, což mě bavilo. Celý film jsem přemýšlela, zda ten chlap je Jude Law, nebo ne, ale přece by nový Brumbál zároveň nehrál v Marvelovce, fakt nevím, proč jsem myslela, že by to tak být nemohlo. Bavilo mě to. Ale že by to byl nejlepší film? Wtf, to fakt ne. Dozvěděli jsme se, kdo je Captain Marvel, známe Carol Danvers, víme jak vznikla, co umí, ale to je prostě všechno, co nám tenhle snímek přinesl. Jasně, chápu, že to jsme přesně potřebovali, protože vzhledem k tomu, že je asi všechny zachrání, tak se nemohla zjevit jen tak odnikud. Ale nic víc pro mě tenhle snímek prostě není. Fakt sorry a to jsem zarytej fanoušek Marvelu. Takže za mě dobrý, ale jednou stačilo. Btw. Fury s oběma očima byl divnej :D

Nebezpečná laskavost (2018)

Nejsem úplně objektivní. Miluju Blake Lively a miluju Annu Kendrick. Miluju dramata a miluju šílené ženské. Takže ano, tenhle film opět natočili přímo pro mě. Musím říct, že během sledování jsem měla minimálně 150 teorií o tom, co se asi stalo a tak všelijak jsem to měnila. Ale ve výsledku jsem byla docela překvapená, protože jsem to tipovala trošku jinak. Ale musím fakt říct, že jsem byla spokojená. Četla jsem hodně špatných recenzí, jakože to byla nuda a podobně, ale já se teda nenudila ani chvilku. Doby strávené nad tímto filmem opravdu ani trochu nelituji. Víc takových kousků prosím. Za mě fakt dobrý a spokojenost.

Matky na tahu o Vánocích (2017)

Čekala jsem víc. První díl byl super, byla to sranda. Tento druhý díl je takový suchý. Pár vtipů tam bylo, ale úplné minimum. Spíš to hrálo dost na city a je z toho taková romanťárna.. Škoda, mělo to větší potenciál. Takže říkám ano podívat se, ale stačí jednou.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Bála jsem se. Bála jsem se, že to znehodnotí původní Jumanji, ale naštěstí se tomu tak nestalo. Je to vtipné, je z toho pěkná oddechovka. Takže za mě ano. Navíc body za herecké obsazení, které je prostě super.

Black Panther (2018)

Každý mi říkal: nekoukej na to, není to klasický Marvel, je to celé o politice a bla bla bla.. Tak dlouho jsem proto otálela... a úplně zbytečně! Je to skvělý film, dokonce jsem se párkrát i zasmála a prostě dost se mi to líbilo. Takže za mě ano!

Liga spravedlnosti (2017)

Když mi řekli, že Superman umře, zůstala jsem jen zírat. Aha, určitě si nechají umřít jednu z hlavních postav.. No, jsem nadšená. Se Supermanem to dopadlo přesně tak, jak jsem očekávala. Ostatní postavy super. Jen mě štve, co za chcípáka udělali z Barryho, doufám, že se do budoucna trošku pochlapí. Jinak mě to opravdu bavilo. Takže za mě ano. A hlavně: Krvácíš?? :D

Já, Simon (2018)

Naprosto perfektní. Od samého začátku jsem si tento snímek zamilovala. Senzační myšlenka skvěle zpracovaná a bezvadným hereckým obsazením zahraná. Měl by to vidět každý, kdo má neustále nějaký problém s lidmi, kteří byť jen trošku vybočují z toho, co někdo označil za normální. Takže za mě jedno velké ano, a určitě jsem to neviděla naposledy :)