Který je ten pravý? (2017)

Jak se to stalo, že Reese hraje ženské, kterým je 40 let a jsou jakože staré??!! Ale jinak se mi to hodně líbilo. Není to komedie, moc jsem se nenasmála, ale je to super romantické drama. Hlavně ti tři týpci jsou opravdu mooc sladcí :) Pěkně se na ně na všechny koukalo :P Po dlouhé době pěkný nenásilný film, který rozhodně neurazí.

Bajkeři (2017)

Když opomenu ten konec, kdy kluk skončí s přítelkyní svého táty, což mi přijde brutálně nechutný, tak se mi to celkem líbilo. Holky jsou slepice, kluci jsou tady totální pitomci a Matonoha je úchyl. Ale jako jo, pobavila jsem se. Viděla jsem i mnohem horší kousky. Pro teenagery dobrý :D

Špindl (2017)

Já mám české filmy ráda. Představují pro mě většinou nenáročnou oddechovku a v tomto případě to tak opravdu bylo. Moc se mi líbilo herecké obsazení, až na Anničku Polívkovou jsou tam všichni takoví neokoukaní, což chválím. Oldřich Navrátil tam hraje krásnou postavu :D No ne, několikrát jsem se zasmála, zabila jsem čas a nelituji. Mně se to líbilo.

Pobřežní hlídka (2017)

Opět se musím ptát proč ty odpady?? Co jste jako čekali, četli jste popis?? Já jsem se bavila. Očekávala jsem, že to bude ptákovina a byla to ptákovina. Párkrát jsme se dost slušně zasmáli. V podstatě tam nebyla nudná pasáž, při které bych si říkala, ať už to skončí nebo tak.. Navíc příjemné herecké obsazení. Snad poprvé v životě mi nevadil Zac Efron, tady tak nějak zapadl a seděl mi tam. Takže za mě dobrý.

Svátek matek (2016)

Budu se opakovat, ale já prostě miluju tenhle typ filmů, kde sledujeme několik dějových linek, vícero lidí a některé se třeba prolínají, jiné ne. Mám to prostě ráda. Kamarádka mi onehdy povídá, jak to všechno stíhám, že ona se ztrácí, netuší, kdo je kdo, kdo je s kým, co, proč, jak.. Já to miluju :) A když je tam ještě tak skvělé obsazení, tak je to pecka. Mně se to moc líbilo.

Skrytá čísla (2016)

Protože Octavie Spencer není nikdy dost, tak jsem si po Gifted pustila ještě Skrytá čísla. Já jsem od prvního traileru věděla, že tenhle film bude pro mě. Ale že mi sedne až tak moc, to jsem fakt netušila. Skvělé herecké obsazení, perfektně zvládnutá dějová linka, která člověka nenechá vydechnout a nudit se. Prostě skvělé. Jen prostě musím říct, že bych v té době žít nechtěla. Jednak by moje nejlepší kamarádka určitě byla barevná, a moje rodiče by mě za to nenáviděli a měla bych šíleně moc problémů, ale hlavně, já bych se za jejich práva bila, a to by byl teprve průser. Ale to sem nepatří. Film je to skvělý, podle skutečných událostí, takže jsem se zase dozvěděla něco nového. Takže za mě dobrý, hodně hodně dobrý.

Velký dar (2017)

Tenhle film natočili pro mě. Jinak to nejde napsat. Hodinu a půl jsem jen nevěřícně zírala na obrazovku a čekala jak to dopadne. V podstatě lidi jako je Mary nemám ráda, mně matematika nikdy nešla. Zvládnu základní počty, rovnice a slovní úlohy, ale cokoliv dál jde mimo mě. Ale to, co s ní prováděla její "milující" babička, to bylo nad moje chápání. Že neviděla, jakým způsobem zničila svoji dceru a vědomě to chtěla udělat i vnučce, přičemž zničila život i synovi, to bylo moc. Ale děje se to. To se mi strašně líbilo, že film byl naprosto reálný. Bylo to opravdu skvěle zahrané. Všem postavám jsem vše věřila a odnesla jsem si opravdu jedinečný zážitek. Film jsem viděla jistě ne naposledy. Je to skvělé, opravdu skvělé. A dost uvažuji o zařazení do oblíbených filmů. Jedná obrovská hvězda za Octavii Spencer, ona je prostě star :)

Bezva ženská na krku (2016)

Petra Hřebíčková je skvělá ženská, Ondra Vetchý je skvělý herec a já mám ráda české filmy, které mají nápad a člověk se aspoň párkrát zasměje či pousměje. Mně se to líbilo a moc.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Já to miluju. Musím psát něco víc?! Režisér David Yates, scénář a předloha J.K.Rowling a v hlavní roli Eddie Redmayne.. to prostě muselo dopadnout dobře, tam jiný výsledek ani nebyl možný. Cokoliv kouzelného a nadpřirozeného u mě má úspěch a tady ještě ta božská zvířata. Nemám slov, z kina jsem odcházela s naprostým úžasem a těším se na další pokračování.

Proč právě on? (2016)

Nedokoukala jsem to. Na tenhle typ humoru nejsem. Mně se to ani trochu nelíbilo. James Franco mi prostě přijde trapnej, i kdyby jen seděl a čuměl. Tahle komedie mi fakt vadila hodně.