Život s Louiem (1995) (seriál)

Seriál mého dětství, který má i dnes stále nepopíratelnou kvalitu. PS: Odkaz na Statečné srdce je nejlepší odkaz v seriálové i filmové historii!

Do morku kosti (2010)

Nepůsobivý a vcelku nudný film postavený na jedné scéně, která stejně nevyvolá kýžené emoce. Lawrence alespoň částečně zachraňuje atmosféru se svým víc jak přesvědčivým výkonem. Nejhorší film z nominovaných tento rok.

Děcka jsou v pohodě (2010)

Až na dobře zahrané výkony a zajímavý nápad je tento film poměrně obyčejné a nevybočující drama. 3 a půl

Vražda na objednávku (1954)

První polovina byla skvostná, napínavá a zajímavá a potom se zhouplo "jen" do dobré detektivky, avšak ne tak výjimečné a skvělé jako na začátku. I tak, skvělý film a pochvala tvůrcům(hlavně scénaristovi), že to do sebe všechno zapadá a nerozesypalo se jim to pod rukama. Silné čtyři.

Závrať (1958)

Film s jedním z nejlepších a nejbláznivější(ale stejně je skvělý a dodává tomu filmu ještě větší "impact") konců, co jsem viděl. Od začátku se na vás svalí tísnivá "psycho" atmosféra a potom už to prostě jede. Bernard Herrmann tomu dodává další rozměr a tohle je jeden z nejlepších psychothrillerů co jsem viděl. Bravo, pane Hitchcock!

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Brad Pitt ve své životní roli v atmosférickém snímku, který je sice trochu chladný, aby se mohl zařadit po bok Forresta Gumpa, ale kouzelný je stále. Pán, kterého 7x trefil blesk je úžasný a vtipný nápad.

Hra (1997)

I přes ten ne zrovna strhující konec, je to stále neuvěřitelně skvěle zvládnuté a Fincherovy se stále v 35 daří to, co by nezvládl i starý režisérský mazák, co toho má hodně za sebou.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Těm prvním sériim s René Steinkem bych ještě dal ty čtyři, ale jak umřel, tak potom už to bylo(a je) o hovně.

Satanské tango (1994)

Docela hardcore záležitost. Viděl jsem hodinu, ale potom jsme vypínali. Možná někdy příště.

Bobule (2008)

Na letní kino, jak ušité. 3 a půl