Lo strano vizio della Signora Wardh (1971)

Rok po Ptáku s křišťálovým peřím se představuje Sergio Martino s úchvatnou Edwige Fenech a zajímavě prouzleným dějem. Sex a střepy,Nora Orlandi, Ohh Paura,Paura.

Šest žen pro vraha (1964)

Dlouho jsem mněl jako číslo jedna Tenebre, ale ten vítr v úvodní noční scéně co přivolal neznámého v klobouku a plášti mně úplně vyřídl. A to co následovalo potom, už jen vše potvrdilo.Mistrovské dílo.Památná scéna ve vaně, která v podobě fotky koluje do dnešních dnů v obrovské horror komunitě. Assassin nepoužívá jenom nůž, ale využívá všeho co má před očima.Číslo jedna !!

Kalifornie (1993)

Brad v roli Earlyho to tady jasně táhne. A už v ranných 90.let ukázal, jak má velký talent. Jeho přízvuk buranského šmejda co holduje lahváčům a s nikým se nesere mně doslova vyřídil. Nechtěl bych se s ním zaplést v baru do bitky, tak jako s hodně lidma......

Seance (2009) (studentský film)

Tohle samozřejmě cením jak po stránce technické , tak i z celkového dojmu. Příběh nám sice nepoukazuje na nic nového, ale to vůbec nevadí. Lekací momenty jsou povedené a tím, že se děj odehrává v noci to vše jen dává na atmosféře. Klára asi neviděla Miloše a Dr. Josepha:-)

Kusy aneb Tisícero výkřiků noci (1982)

Tenhle " kouskař " to sice taky umí s motovkou ale co dál.... Dvojník Buda Spencera a jeho pohledy byly hodně v pohodě:-) Ale co tam dělal dvojník Bruce Lee, to už jsem nepobral. Hudba, respektive basová linka byla trošku vypůjčena z Pátera Thomase. A Proč by ne, když tady hrál Christopher George co rád krumpáčem dělá díry do rakví:-)

Útok na věžák (2011)

MOSES je hrdina, legenda...... MOSES je NINJA . Ready or not, here i come. Tento " Útok " ve mně zanechal moc skvělý pocit.

Sherlock Holmes (2009)

Čumněl jsem na nádherně propracované detaily, zaporáka ala Drákula, Sherlockovou hbitost a přehled, krásnou ženu, fajn parťáka a možná trošku málo z černé magie. Slyšel jsem velmi trefnou a působivou hudbu. Tohle je čistá práce.

Kobra (1986)

Nezbývá, než zvednout překřižené ruce a imitovat zvuk naostřených seker.

Lidé z předměstí (1989)

Skvělá strašidelná komedie co zaručeně potěší. Touha tří pošetilých chlapů z jedné čtvrti poznat nové sousedy se nakonec vyplatila:-) Vy chováte ve sklepě koně?

Transformers 3 (2011)

Už je to dávno , mněl jsem hrdinu jménem John Rambo. Optimus Prime je proti němu obyčený Cocksmoker.