Kupec benátský (2004)

Shakespeare psal příšerně. I Bukowski to říká. Roztahaný film plný směšných dialogů, a jak k tomu přišel božský Al Pacino??! Nechat tak skvělý charakter takhle zničit! A všichni nakonec jdou vesele šukat! Nikdy už doufám neuvidim nic podobnýho.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Patrně mi to známí přechválili, čekal jsem víc. Ale je to jasná ukázka humoru, jaký nemá jinde obdoby.

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Je velmi pěkné vidět že i tady se najdou alespon nějací lidé, kteří chápou. Díkybohu za červené hodnocení u DOBRÉHO filmu.

Silent Hill (2006)

Bóže to bylo tak trepné! A ještě to rozuzlení! Dokud mě bavilo přemýšlet nad tím a odhadovat co se stane, paráda, ale když pak už nevěděli jak to zaonačit a hodili do toho video s trapným oldskool efektem a vyprávěním malé holčičky.. Doboha! Až do té doby skvělé, ale pak tamto, žena roztrhlá ostnatým drátem skrz vagínu. no nevim nevim jestli tohle někdo ocení. Proč dobrý film musí dodělat za pět minut dvanáct??!

Travička zelená (2008)

Komu tohle nepřijde vtipné, patří prostě do té skupiny která absolutně nepochopila v čem tkví humor dokonalých parodií. V šílenství, v momentech kdy postřehnete že si vlastně režisér se scénáristou dělají prdel z vás, v dialozích naplněných hláškami které jsou vtipné tím jaké charaktery zosobnují, a v situacích, u kterých si říkáte něco jako: ještě před chvílí sme byli v africe, jak to že jsme ted u bushe v baráku?? Takových filmů je spousta, jsou dokonalé, a poznáte je podle obalu a hodnocení okolo 60%. A musíte být pod vlivem, aby vám ty vtipy docházely, protože pokud resignujete na přemýšlení o tom co tím básník chtěl říct, nikdy vám to nedojde.

Superbad (2007)

Podle toho co jsem četl, většina by v tom nejradši viděla Prcičky nebo Smithe. Smith je nejlepší režisér svého řemesla (rozuměj parodicky hláškového), tohle je uplne o necem jinem, a ten konec jsem vážně nečekal. Heheh, takový film pubertáka chytne u srdce, at si rika kdo chce co chce, nic podobneho jsem ještě neviděl a hodně mě to chtylo. Ani mi to nepřišlo natahované, jak si tu někdo stěžuje. Uplně akorátní dávka šílenství, jak to máme rádi.

Mars útočí! (1996)

Další z řady nedoceněných filmů! Jak je možné že jsou ti lidé tak vybíraví? Jak je možné že úchylný imbecilní spiderman získá větší hodnocení než další z řady nedocenitelných parodií? Ultimátní bláznovství v parodii na scifi trháky šedesátých let a lidstvo si radši promítne Temnýho Rytíře? Z lidí je mi blbě, proto piji.

Dannyho parťáci (2001)

Co to proboha bylo za ptákovinu??! Čekal jsem oddychový film, ale ne trapné, zívající, natahovací klišé.

Nepřítel státu (1998)

Tempo. Od toho filmu jsem se nehnul myšlenkami. Ta hvězdička chybí za přešpříliš technologických fantasmagorií a předčasnou smrt krásné Lisy Bonet, rád bych se na ní díval déle.

Malý velký muž (1970)

Tak mi přijde, nebyly už všechny dobré filmy natočeny? Kdy jste naposledy byli v kině na DOBREM westernu? A vynechame ted teple kovboje(to se s OPRAVDOVÝMI westerny srovnat nedá, protože je to idiotské), nikdo dnes už nenatočí nic takového. Je to jak staré domy.