Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

4* s odřenýma ušima, ale dám je. Hlavně za to, že Cruise asi jako poslední současná star ještě dokáže utáhnout sám celej biják. Škoda, že jeho Jack Reacher je někdy až nudně čestnej, jakoby vypadnul z osmdesátek, ale celkově rozhodně palec nahoru.

Ranař (2011)

3* s odřenýma ušima. Já zkrátka nevim, jestli si ten film dělá sám ze sebe (v dostatečné míře) srandu, nebo se místama bere (až moc) vážně :-))

Hon (2012)

Excelentní psychodrama. A obzvlášť pokud si připustíte, že se přece jen mohlo něco stát. A nemusel u toho být zrovna hlavní hrdina... Zkrátka paranoia se šíří a vy nevíte komu věřit/nevěřit. Severská kinematografie znovu rulez!

Jackboots on Whitehall (2010)

Některý scény úplně k popukání (parodie na vojína Ryana :-D ), ale žádná legendární podívaná se nekoná...

Pavučina snů (2003)

Trailer by z toho šel udělat parádní, ale výsledek je dosti fádní a hlavně béčkovitej :-(

Ve stínu (2012)

Pravda, detektivní lajna trochu pokulhává, ale za ty kulisy a feeling 50. let (v Československu!) dávám za 4*. Nepamatuju se, že bych byl po cca úvodní půlhodince do nějakýho CZ filmu tak zažranej a natěšenej, jak se to rozjede. Nicméně CZ filmem roku 2012 je pro mně stejně Okresní přebor :-))

Bastardi 3 (2012) odpad!

Vrchol Magnuskova inferna! :-D

Bastardi 2 (2011) odpad!

Jednička byla tak špatná, až mě bavila. Dvojka je peklo, na který se nedá dívat. Ale klobouček před Magnuskem, že dokáže na takovouhle "věc" sehnat prachy a ještě do toho uvrtat poměrně známý xichty českých herců.