Esoterická agenda (2008)

Přehršel informací. Většina teorií se naštěstí týká pouze USA, ale několik skutečně zajímavých a možná i znepokojujících informací se dozvíte.

Přání smrti (1974)

Klasika žánru mě zklamala. A nepomohl tomu ani Charlie Bronson.

Kniha přežití (2010)

Kamera vynikající, efekty a celý styling postapo také výtečný. Ale jinak je to celé jedno velké WTF 

Občanský průkaz (2010)

Sice to má být hlavně komedie, ale mě spíše mrazilo. Tleskám však tomu, že zde byla těžká doba naší historie vykreslena poměrně bez zlehčování, které nám poslední dekádu stále dokola předkládali podobné filmy a u mě už nastalo jakési přesycení tím vzbuzováním dojmu, že to vlastně tenkrát nebylo tak zlé.

Matka noc (1996)

Nolte sice hraje skvěle, ale celek mě neoslovil. Možná někdy v budoucnu dám druhou šanci.

Limit (2010)

Ke 4* nechybí moc. Má to spád i akci. Jen ten ústřední hrdina mi nebyl příliš sympatický.

Rychlejší (2010)

Výborný nástup, ale s postupem času dochází Rockovi dech, a když v závěru (tak trochu příznačně pro všechny mstitele poslední dekády) vyměkne, tak veškerá předchozí snaha přichází vniveč. Bohužel.

Centurion (2010)

Krvavé béčko z dob Římské říše.

Orel Deváté legie (2011)

Příjemné béčko na jedno podívání. Výborná akční scéna hned v úvodu je ale na filmu asi to nejlepší.

Černá smrt (2010)

Možná tak trochu skrytá agitka ve prospěch křesťanství, ale nedejte se zmást. BTW je to docela drsňácká podívaná.