V Hlubokém hrdle (2005)

Dokument, který vám odhalí, že první porno se točilo z rebelie a ne pro prachy, a že USA je zemí, kde sice každý může nosit zbraň, ale pár fanatických stoupenců "dobrých mravů" by nejradši zavedlo cenzuru.

Futbaloví chuligáni (2007) (seriál)

Danny Dyer je tím správným průvodcem po světě fotbalových hooligans. V každém díle poznáte specifika jednotlivých zemí a na konci vám přijde, že ti slavní angličtí chuligáni jsou jen partička vyměklých přizdisráčů, který by od svých "kolegů" z Polska dostali na držku a od těch z Brazílie rovnou kulku mezi oči. Některé díly jsou fakt hustý a rozum zůstává stát - někde je totiž fotbal skutečným náboženstvím i celým životem. Bez klišoidních řečiček.

Triangle (2009)

Atmosféru to mělo. Ale pointa mě něuspokojila - jestli jsem jí teda vůbec pochopil.

Lítám v tom (2009)

2* za Clooneyho, 1* za Veru Farmiga a 1* za ten zbytek.

Bezva finta (1985)

Nezapomenutelný Belmondo jako klaun, co vykrade banku velmi originálním způsobem - který byl od té do by nesčetněkrát zremakovaný.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Je to OK, ale zas takovej zázrak jak se říká to nejni... :-) Oprava: Je to boží! :-D

Nic než pravdu (1999)

Já teda nevim. Podle mě hrozně promarněná příležitost. Místo aby to byl souboj ideií, potažmo ideologií, tak to byla čirá demagogie. Škoda.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Nejvíc musim obdivovat režiséra, popř. producenta, že na tohle sehnali peníze a dostali do toho známý herce. Ten film je totiž absolutně o ničem :-D Ale svojí osobitou atmosféru to má.

Box (2009)

Dlouho jsem neviděl film, který by mě svou tajemnou atmosférou natolik zaujal a já toužil po vysvětlení jako tady. Určitě to budu muset shlédnout znovu, abych si detailně všímal všem dějových zvratů a kliček. Atmosférou rozhodně ne nepodobné Donniemu Darko - ostatně režisér je stejný. :-)

Valachiho svědectví (1972)

Doufal jsem v gangsterský opus, který se alespoň přiblíží mým milovaným filmům jako Casino nebo Goodfellas. Ale tohle je slabej odvárek.