• Krátkometrážní

Třída smrti (2013) (studentský film)

Dobrá práce, ale bohužel není to na víc, než tři hvězdy. Na prdel jsem si z toho nesednul.

odpad! (2013) (amatérský film)

Nebýt to amatérský film, tak to odpad opravdu bude, ale takhle jsem se bavil. Bohužel než k hororu to má blíže ke komedii.

Chraň nás od zlého (2014)

Dnešní distribuce v kinech je šíleně omezená, obzvlášt' co se týká hororů. Scott Derrickson je výborný režisér, o tom není pochyb a dokázal nám to už několikrát. Deliver Us from Evil je dalším skvělým počinem do jeho pestré filmofrafie. Atmosféra zase silná a poctivě budovaná. Občasné lekačky, které až tolik nefungují na tyco mají nakoukáno. Pro ty, kteří horor vidí méně fungovat budou. Příběh v pohodě a herci příjemně seděli. Očekávání jsem měl sice větší, než co je ve výsledku, ale i tak víceméně spokojenost a těším se na další jeho filmy. Sice mě nepřekvapil jako u Sinisteru, ale nejsem zklamaný. Jen tak dál. 75%

Life After Beth (2014)

Od tohoto filmu jsem očekával slabotu, jelikož romantiku, komedii a horor jsem si dokázal představit jen s docela šíleném světle. Nakonec jsem i mile překvapen. Jeff Baena překvapil a všechny elementy docela dobře poskládal, že film funguje. Myslím, že příště už vyhledám raději jiný film, ale jako oddychovka funguje parádně. 50%

Duch žraloka (2013) (TV film)

To snad není pravda! Chudáci žraloci, co z nich udělají příště?

Tichý experiment (2014)

Jako pokus ucházející a místy fungující, ale bohužel často se dostává nuda a raději jsem odcházel vařit. Už se těším na filmy v roce 2014, které přijdou, jelikož zatím se nám kvalitních hororů moc nedostavilo. Do kina bych na The Quiet Ones rozhodně nešel! 50%

Garfield 2 (2006)

Velice slabé, jako u prvního dílu.

Zpátky do ringu (2013)

Tento styl komedie mi opravdu nesedí! I když tam je De Niro a Sly, tak režie filmu je velice slabá a není tam téměř nic, co by mě nutilo se podívat znovu! 35%

Leprechaun: Back 2 tha Hood (2003)

Chaun posílil a oproti předešlým dvěma hrozným dílům šel s kvalitou mírně nahoru. U pátého jsem se už nudil, zde to bylo lepší, ale stále nic moc. Tuto sérii může zachránit jen někdo šikovný. Kvalita režisérů je velice slabá!