Beowulf (2007)

Technologicky téměř dokonalé. Pár záběrů není úplně na sto procent, ale jinak je to velmi slušné vizuálno... Co se týče příběhu, je pojat taky docela dobře a i přes jakýsi zlom uprostřed se drží nad průměrem. A poslední bitva s drakem je neuvěřitelná! Zemeckis je jedním z největších režisérů této éry!

Prodám šéfa zn. spěchá (2006)

Nevtipná blbost nedosahující ani průměru. To jako na konci nikdo neřešil, že si ten chlap stoupl? To ta ženská nemá emoce nebo co? a tomuhle mám věřit?

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Při promítání na dvd jsem zpočátku nevěděl, jak k filmu přistupovat. Ono se tam zpívá, tak to asi bude pohodička ne? A za pár minut si tam řežou hlavya strkají lidi do koláčů. S herci (ani s Deppem) jsem problém neměl. Původně jsem chtěl hodnotit 4*, ale po dvou dnes si pořád zpívám I feel you, Johanna.. I když ta umělá krev zase.., ne, prostě za 5!

G-FORCE (2009)

Přemýšlel jsem jestli dám za 3 nebo za 4. Film podle mě nejvíce boduje na začátku, první akce, první komplikace, ale od oživení kávovaru to jde od desíti k pěti, načež poslední souboj je vyloženě zpackanej. (A ještě ve stylu Transformers..) Po bitvě sice je ještě chvíli na co koukat a to něco nejspíš zvedlo hodnocení na 4 hvězdičky. Jinak dobrý film!

Matrix (1999)

Matrix byl tenkrát něco velkého, suprového. Nepřekonatelné triky atp. Není to špatné, ale druhý díl mi přišel zábavnější. Ale za žádného matrixmaniaka se nepovažuji.

Blbý a blbější (1994)

Na mě až moc velká kravina a že toho snesu fakt hodně..!

Božský Bruce (2003)

Další film, který si můžete pustit a něco si u toho vyřizovat...

Yes Man (2008)

Náhodou vůbec ne tak špatné. Pohodovka u které se zasmějete a pobavíte. O nic víc tomu filmu stejně nešlo.To bylo po prvním shlédnutí. Za to druhé musím dát o hvězdičku víc a říct jenom.. KOMEDIE ROKU!