Božský Bruce (2003)

Další film, který si můžete pustit a něco si u toho vyřizovat...

O.C. (2003) (seriál)

Ještě jsem to nedokoukal celý, ale je to úžasnej seriál. nejsem holka, ani nástiletá fanynka, ale i tak jsem do toho naprosto zažranej. Neptejste se proč!

Velká ryba (2003)

Hned na úvod upozorňuji, že Velká ryba je NEJLEPŠÍ FILM VŠECH DOB! Burton dokázal vytvořit tak jemnou vizi, že by stačila jediná scéna navíc, nebo naopak o jednu scénu méně a nebylo by to ono. Ten okamžik, kdy postavy z *jiného příběhu* přijdou do příběhu reálného je něco neskutečného a vytváří nepopsatelný pocit. Danny DeVito, celou dobu na plátně s hnědými vlasy a najednou v jiném světě s jinou vizáží a kouzlo je tady.. a na konci ěch pár minut bez řečí a jenom dívání se, jak postavy vypráví a vypráví a rozmachují rukama... ne tohle je prostě kouzelný film.. myslím ale, že ocenit ho skutečně může opravdu pouze nadšený filmový fanoušek, ostatní by se možná mohli i nudit.. _ Po desátém shlédnutí - STÁLE NEJLEPŠÍ FILM VŠECH DOB!

Pekelná ženská (2001)

Super komedie, která dokáže pobavit, rozesmát a uspokojit mužské choutky!:-)

Těžce zamilován (2001)

Je to skoro až ke čtyřem, ale na to by to chtělo něco trochu víc.. Takhle je to lepší průměr a Jack Black se posouvá mezi mé oblíbené herce!

Futurama (1999) (seriál)

Slabý rozjezd a hodně kolísavá kvalita která následuje... Některé díly za 5, jiné ani ne za 2. Ale to je asi problém všech seriálů co? I když,co ti Přátelé, a co HIMYM?

Griffinovi (1999) (seriál)

Nejlepší animovaný komediální seriál! Narozdíl od Simpsonů se mnoha věcí nebojí a neslábne. Narozdíl od South Parku nestaví na sprosťárnách a na rozdíl od Futuramy si nevypůjčuje koncept sci-fi, aby mohl vyprávět všechno možné navrstvené na sebe! Tohle je klenot!

Matrix (1999)

Matrix byl tenkrát něco velkého, suprového. Nepřekonatelné triky atp. Není to špatné, ale druhý díl mi přišel zábavnější. Ale za žádného matrixmaniaka se nepovažuji.