Thor (2011)

Měla-li tohle být komicsárna, tak z těch, co jsem viděl, zdaleka nejlepší. Příjemná a milá pohádka z hezkým koncem. Proč ne...

Toast (2010) (TV film)

Komedie snad ani ne, kurňa, vždyť půlka filmu je k pobrečení, ale jinak milé , místy roztomilé. Jo, Angláni umí. Tohle by byla od Amíků totální hovadina. A HBC je super!

Kamarádi - Série 2 (1973) (série)

Tak tohle už bylo fakt moc, nelíbilo se mi to ani když mi bylo deset, natož pak teď skoro v padesáti. Jedna hvězdička za vycpaného Válečka v TV.

Kamarádi (1969) (seriál)

Když jsem to po mnoha a mnoha letech shlédl jako pětačtyřicetiletý, přišlo mi to místy až dementní. Druhá hvězdička za Marka Ebena, který ten seriál drží nad vodou.

Město bohů (2002)

Já z toho zas tak odvázanej nebyl a budu upřímný - zaplať pánbůh, že u nás máme "jenom" ty naše cikány. V tom světě, o němž film vypráví, bych opravdu žít nechtěl!

Správci osudu (2011)

Hezká pohádka se šťastným koncem. Myslím, že se to celkem povedlo. Co se ovšem dost nepovedlo vydavateli české verze DVD, jsou titulky. Zejména ty dvouřádkové jsem místy fakt nestíhal a to jsem zvyklý číst hodně rychle!

Okamžik zlomu (2007)

Anthony Hopkins démonický stejně jako v roli Hannibala Lectera. To můžu v jakémkoli množství.

Krajní meze (1995) (seriál)

Škoda, že česká DVD distribuce neuznala za vhodné tuto perlu dodat na náš trh.

Akta X (1993) (seriál)

Těch pět nebo šest slabších dílů z druhé polovičky seriálu mi nepokazí jednoznačně kladný náhled na seriál jako celek.