Osudový dotek (2004)

Opravdu velmi zajímavý film, který začíná opravdu velkým zmatkem. Pokračuje šíleným dětstvím, které zblázní jednoho kluka, navždy ovlivní jednu dívku a z dalšího kluka udělá psychopata. Opravdu se ve filmu nenudíme. Uprostřed filmu se dělá zmatek 2. , který divákovi ukazuje, jak se vše může napravit. A nakonec přichází šťastný-smutný konec. Závěr filmu - Velké oběti = velká odměna. (nádhera)

Americká krása (1999)

Opravdu dobrý film, který nám velmi klidným způsobem ukazuje odrůdy lidí všeho druhu. Za prvé je tu Lester. Na oko obyčejný spíše zoufalý člověk, který dospěje k tomu, že opravdu jsou věci pro které je radost žít. Za druhé jeho manželka, která naopak ztratila vědomí o těchto věcech. Další je tu dcera, která si myslí, že je obyčejná, ale ve skutečnosti se jeví jako odhodlaná být jiná. Poté přistěhovalec, mladík, který ač působí velmi disciplinovaně a správně, prodává drogy. Jeho otec vypadá jako rozhodný a vychovaný starou školou, ale také se ukáže jako člověk, který neudrží nervy a není vůbec ovladatelný. A nazávěr...Dva gejové. :-) Toto vše je smícháno do jednoho sousedství a co z toho vyjde? Pochopení proč žít, jak žít, co je láska a co je krása.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Úžasný seriál, který má velmi kvalitní humor, český dabing i obsazení padne jako ušitý. Mimo tyto přednosti jsou také v seriálu hlubší myšlenky, které si rád poslechnu.

Kdo z koho (1999)

Neváhám a napíšu hned na začátek jedno jméno. Matthew Broderick, jako '(Ne)ambiciózní' profesor je skvělí. Ale musím říci, že Reese Witherspoon mu práci velmi usnadnila, ikdyž dala laťku na nejlepší výkon ve filmu vysoko. Ovšem spolupráce s ní šla jako po másle. Dva skvělé výkony, kvalitní, originální, nenáročný příběh.

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Jeden z nejlepších nápadů na romantickou komedii. A opět (jako skoro vždy) film kazí trapné vtipy. Ale musím říct, že některé vtipy se opravdu povedly. A to jak film probíhá dále je dokonalé. Adam Sandler se svým výkonem může být naprosto spokojen, protože je to snad jeho nejlepší. (spolu s Kurzem sebeovládání a nejlepším 50x a stále poprvé.) Christopher Walken nepřekvapí se svou pohodovostí. A nakonec maxi sympatická Kate Beckinsale také podává skvělý výkon. Sešlo se pár výtečných herců s dobrým příběhem a vznikl z toho báječný film.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Začátek Simpsonů, nebyl podle mě tak úžasný (krom hlášek). Ovšem od sériích, které jsou nově namalovaný, až do teď jsou úžasné. Nové snad ještě lepší. Neuvěřitelné, že z dokonalého se stává ještě dokonalejší. Pohodový, vtipný seriál, na který se koukám už po několikáté po všech sériích.

Dr. House (2004) (seriál)

"Všichni lžou!", Hugh Laurie alias dr. House podal neuvěřitelný výkon. Jeho životní role, opřená o originální citáty, názory a hlavně drsné hlášky, vás dostane a okamžitě si charismatického lékaře oblíbíte. Neuvěřitelné příběhy a diagnózy v nemocnici Princeton Plainsboro dokonale diváka zabaví, jsou dramatické a nic na tom nezmění ani příslový - tohle byla třetí...čtvrtá diagnóza je vždy ta správná. Vždy jste napnutý, jak geniální doktor dojde ke své diagnóze. "DŮSTOJNĚ ŽIJEME, NÉ UMÍRÁME!"

Noc patří nám (2007)

Výborný film, který by nebyl tak výborný, nebýt Joaquina Phoenixe, Evou Mendesovou a Robertem Duvallem. Ani Mark Wahlberg to nijak nekazí, ale ani nezlepšuje. Příběh a režie tomu taky nepřidávají, ale když se to tak sečte a odečte, vyjde z toho film, na který se klidně kouknu znova a budu se stejně skvěle bavit jako když jsem se koukal poprvé. Děj je vcelku až na konec, kdy ze sebe Joaquin Phoenix zbytečně dělá moc velkého borce, logický a to je pro mě veliké plus u každého filmu.

Škola svádění (2006)

Konečně!!!!!! Romantická komedie, co je více vtipná, než romanticky pitomá!

Čtvery Vánoce (2008)

Není to špatná komedie, ale je tu jeden velký problém. Na Vánoce bych si ji nechtěl pustit. A když tak už jen kvůli Reese. Vaughn se k Reese vůbec nehodí, je nudný, až moc chytrý a nepohodoví. Občas ve filmu řekne vtipnou věc, ale pronese jí tak nudně...Ale přeci jenom je to vcelku dobrý nápad a pro mě to hlavně spravuje vždy úžasná Reese Witherspoon.